Polska firma kosmetyczna otworzyła showroom w centrum Mediolanu

19 lipca 2013 w Mediolanie odbyła się uroczysta inauguracja  nowego showroom polskiej firmy kosmetycznej FM Group na jednej z głównych ulic handlowych miasta – Corso Buenos Aires, 42 – Galleria 8/10.

A.Trawiński i M. Saracen z zespołem FM Group Italia

A.Trawiński i M. Saracen z zespołem FM Group Italia

 

Firmę FM GROUP World reprezentował jej właściciel, lider na światowym rynku kosmetycznym Artur Trawiński z Wrocławia, oraz Marcin Saracen, właściciel włoskiego oddziału firmy,  nie tak dawno nagrodzony tytułem  Przedsiębiorcy-cudzoziemca Roku 2013 we Włoszech.

Zespół organizacyjny FM Italia kierowany przez Teresa Polese (dział ewentów i komunikacji marketingowej), we współpracy z Sylwią Pach, (dział marketingu) i Aleksandrą Stefaniak (dział ewentów i komunikacji marketingowej), a także włoski młody personel firmy zadbał o niezwykle serdeczną i miłą atmosferę spotkania, a wśród gości swobodnie przeplatały się języki włoski i polski.

Witryna showroom FM w Mediolanie

Witryna showroom FM w Mediolanie

Personel showroom i M. Saracen (po prawej)

Personel showroom i M. Saracen (po prawej)

Eleganckie wnętrza lokalu, w którym dominującą rolę odgrywają jasne odcienia naturalnego drewna i subtelna gra świateł, zaprojektowała młoda architekt Łucja Dwornicka z Wrocławia.

A. Stefaniak i architekt L. Dwornicka

A. Stefaniak i architekt L. Dwornicka

Już od poniedziałku 22 lipca będzie można odwiedzić salon i poznać najnowsze tendencje na rynku kosmetycznym. FM Group oferuje przede wszystkim produkty perfumeryjne marki FM Group Federico Mahora: kolekcje Classici i Lusso  w zestawach damskich i męskich. Ponadto dużą popularnością cieszą się także  kosmetyki do makijażu Make Up  (które można osobiście wypróbować na miejscu przy pomocy wykwalifikowanej wizażystki), oraz kosmetyki pielęgnacyjne Body Care, czy wreszcie szeroki asortyment chemii gospodarczej For Home. Przedstawiciele firmy zapewniają, że artykuły można nabyć po atrakcyjnych cenach.

Prezes Związku Polaków w Mediolanie Jadwiga Chabros ogląda kolekcję perfum sektoru Lusso

Przypomnijmy, że sieć  FM Group Italia działająca w sektorze marketingu wielopoziomowego zrzesza już 170tys. aktywnych dystrybutorów na terenie całych Włoch i zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z działalnością firmy i do współpracy.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy całemu zespołowi FM GROUP Italia, i życząc dalszych sukcesów z niecierpliwością czekamy na następne salony firmy w innych miastach Włoch!

 

z Mediolanu dla „Naszego Świata” i „Polacywewloszech.com”
Agnieszka Barbara Gorzkowska
One thought on “Polska firma kosmetyczna otworzyła showroom w centrum Mediolanu

 1. Chris

  Dzień dobry,
  w ramach programu Erasmus poszukuję firmy we Włoszech, która przyjęłaby mnie na praktykę od 2 do 4 tygodni na letnie wakacje 2015. Porozmawiam się w kilku językach – poza ważniejszymi europejskimi także m.in. w greckim i hebrajskim. Za rok będę w stanie porozumiewać się także po włosku.

  Bardzo prosiłbym o pomocne informacje.

  Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  Krzysztof L.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *