Poszukiwany JACEK FANDREJEWSKI – apel nieaktualny

Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu naszego syna JACKA FANDREJEWSKIEGO

Jacek wyszedł z domu w Krakowie 2 listopada b.r nie zostawiając żadnej informacji o swoich zamiarach i ślad po nim zaginął.

jacek_federewski_polacy_we_wloszech
W wyniku intensywnych poszukiwań prowadzonych przez grono przyjaciół dostaliśmy sygnały, że był widziany na terenie południowej Polski. Ostatnią potwierdzoną informacją jest to, że 8 listopada b.r był podwożony z Pragi Czeskiej na południe w stronę Czeskich Budziejowic i wysiadł w miejscowości Pisek. Osobie, która Go podwoziła powiedział, że jedzie do Włoch. Do dziś nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani z przyjaciółmi, nie ma też żadnych zgłoszeń o Jego miejscu przebywania ale podejrzewamy, że będzie usiłował podjąć pracę na terenie Włoch.

Jacek ma 193 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała, lekko przygarbiony. Ma krótkie włosy koloru ciemny blond, może mieć rudy zarost. Prawdopodobnie ma na sobie krótki czarny płaszcz lub skórzaną kurtkę i czapkę typu kaszkiet, buty typu adidasy, ma też ze sobą spory plecak w kolorze czerwono – czarnym. Nie zna włoskiego, natomiast włada dość płynnie j.angielskim. W Polsce pracował przez wiele lat jako barman.

Będziemy wdzięczni za każdą informację o jego miejscu przebywania lub przemieszczania się lub przekazanie Mu od nas prośby o jakikolwiek sygnał, że jest bezpieczny.

Telefony kontaktowe (tylko w j.polskim):
663 923 613 i 781 110 844
Mail: fandrejewska@gmail.com
REDAKCJA INFORMUJE, ZE POSZUKIWANIA W/W OSOBY ZOSTALY ZAKONCZONE.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *