Toskańskie wakacje w polsko-włoskiej willi

Jeśli szukamy noclegu w Toskanii w miłym i przytulnym miejscu, to z pewnością należy wymienić tutaj wakacyjną rezydencję Marii, z pochodzenia Polki. Nasza rodaczka proponuje pod Lukką 10 apartamentów w różnych rozmiarach, ktore zadowolą wymagania turystów.

Wakacyjna rezydencja znajduje się w bardzo strategicznym miejscu. Stąd rzut beretem do Lukki, a co za tym idzie do Pizy i na plaże! Z drugiej strony możemy pojechać do Pistoi, Prato czy Florencji. To w pobliżu znajdują się najpiękniejsze wille Toskanii: Villa Reale, Villa Torrigiani, Villa Oliva oraz wiele innych (w Lukce i okolicach znajduje się ponad 360 willi).

Park w willi Torrigiani

Do Marii łatwo dojechać. Jesli ktos nie dysponuje samochodem, to z Lukki może podjechać tu autobusem. Przystanek znajduje się pod sama willą.

Warto dodać, że co roku w pazdzierniku w Lukce odbywa się w Lucca Comics, bardzo wazne wydarzenie dla miłośników komiksów. Maria wynajmuje oczywiście w tym okresie apartamenty właśnie dla przyjeżdżających na ten event. O Lucca Comics mozna przeczytać tutaj.

Wszystkie apartamenty u Marii mają kuchnię i łazienkę. Kuchnia jest calkowicie wyposażona. We wszystkich apartamentach jest TV z polskimi kanałami.

Mieszkanie w Toskanii u Polki ma swoje plusy: właścicielka wakacyjnych apartamentów mówi po polsku, co sprawia, że nie trzeba martwic się o szybką i łatwą komunikacje. Służy radą i pomocą. Kazdego gościa traktuje specjalnie, jej  gościnność znana jest w okolicy oraz wszystkim tym, którzy tutaj przyjechali.

U Marii organizowane sa rowniez kursy kulinarne. Foto: po srodku Maria Bandoni

 

Kontakt z Marią poprzez Redakcje portalu: polacywewloszech@gmail.com

 
4 thoughts on “Toskańskie wakacje w polsko-włoskiej willi

  1. Marek Doryń

    Szukam noclegu w Sorento z polskim język i możliwością transportu z lotniska i zpowrotem

    Reply
  2. Marek Doryń

    Jest wspaniały region w którym byłem 2,5 razu i chciałbym do sklepu gdzie obsługiwał mnie polka której rodzice pochodzą z Wałbrzycha a ja mieszkam w Wrocławiu

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *