Kontakt

Kontakt z Redakcją:

[email protected]

Telefony czynne w dni powszednie w godzinach 9.00-17.00:

+39 347 384 88 90

+39 338 917 54 19

+48 576 594 977

+48 663 78 98 58

Redakcja informuje, że nie usuwa żadnych opublikowanych postów na prośby czytelników, natomiast jakiekolwiek zmiany lub dodatkowe informacje będą opublikowane w nocie pod wpisem.

Redakcja nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń nadesłanych przez czytelników.

Redakcja nie podejmuje akcji charytatywnych  związanych ze zbiórką funduszy na cele, o których informowani jesteśmy w korespondencji od Czytelników.

OGŁOSZENIA

 

Zasady zamieszczania ogłoszeń:

Drobne ogłoszenia dotyczące poszukiwania pracy, mieszkania lub osób zaginionych są bezpłatne.

Wszelkie inne ogłoszenia są płatne, a dochód z nich przeznaczony jest na utrzymanie strony i z tym związane wydatki.

Ogłoszenia są publikowane przez 2 tygodnie po czym zostają usuwane ze strony.

Redakcja nie odpowiada za treść opublikowanych ogłoszeń nadesłanych przez Czytelników.

Drobne ogłoszenie może zawierać do 50 słów. Ogłoszenie musi być napisane w sposób przejrzysty, zawierać imię i nazwisko osoby wstawiającej ogłoszenie oraz kontakt (adres mailowy lub telefon). Ogłoszenia anonimowe nie są publikowane.

Po przesłaniu treści ogłoszenia na adres mailowy [email protected] zostanie wystawiony rachunek.  Po otrzymaniu przelewu przez Redakcję ogłoszenie zostanie opublikowane na stronie www.polacywewloszech.com w zakładce Ogłoszenia drobne oraz na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter i LinkedIn.

Cennik:

Ogłoszenie drobne 10 euro. Informujemy, że na rachunkach wystawianych na włoskie adresy firmowe dodawana jest ritenuta d’acconto w wysokości 20%.

Na stronie istnieje również możliwość publikacji artykułów reklamowych oraz edycje bannerów reklamowych.

Zainteresowanych prosimy o mail: [email protected]

 

Poszukiwani korespondenci z różnych regionów Włoch

W przeciągu 7 lat stworzyliśmy największy polonijny portal we Włoszech, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko na terenie Włoch i Polski, ale przyciąga też stałych czytelników z wielu krajów na świecie. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, zwiększamy wachlarz tematów, tak aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie, i w związku z tym chcemy poszerzyć sieć naszych korespondentów.

Uwaga: zarówno redakcja jak i korespondenci, wszyscy działamy na zasadzie wolontariatu.

KOGO SZUKAMY?

– Osób, które potrafią posługiwać się biegle językiem włoskim (mile widziane osoby dwujęzyczne), chociaż podstawowym językiem, w którym będziecie pisać jest oczywiście język polski.

– Osób ambitnych i zaangażowanych, które śledzą aktualności z Włoch, lokalne informacje kulturalne, społeczne i sportowe.


– Nie interesuje nas wiek czy doświadczenie – lubisz pisać? chcesz promować polską społeczność we Włoszech? A może jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie wiedzy i chcesz o tym pisać? – zgłoś się jak najszybciej!

ZGŁOŚ SIĘ! Prosimy o przesłanie do redakcji:
1) podstawowe informacje o sobie
2) swój przykładowy artykuł lub inny próbny autorski tekst

Redakcja: [email protected]