Usmiech dla Wloch

Kochani Czytelnicy,banner usmiech dla wloch
jak wszyscy wiecie Półwysep Apeniński po raz kolejny nawiedziło trzęsienie ziemi. Sytuacja w północnej części kraju jest dramatyczna, a życie codzienne zdominował niepokój, tym bardziej, że wtorkowe wstrząsy miały miejsce w okolicy, którą dotąd uważano za bardzo bezpieczną.
Blog Polacy we Wloszech przylacza sie do bardzo sympatycznej akcji ogloszonej na stronach: Via Giulia oraz Moja Toskania ). Wszyscy miłośnicy Italii powinni pokazać Włochom swoją solidarność, przekazać trochę dobrej energii. Tak narodziła się akcja „Uśmiech dla Włoch”. Zainspirował ja napis zauważony w jednym z toskańskich lunaparków: Sorridi sarai fotografato! (tlum. usmiechnij sie, bedziesz sfotografowany!)

Pomyślałyśmy, że nasze polskie uśmiechy i życzliwe myśli dodadzą odwagi i siły mieszkańcom Belpaese.

Jak wziąć udział w akcji? – zapytacie. Cóż, trzeba się… uśmiechnąć. 🙂 I sfotografować. Najlepiej – trzymając w dłoni kartkę z napisem „Italia”.

Zdjęcia należy wysłać na adresy mailowe:

lub
Fotografie zostana opublikowane na blogach Via Giulia oraz Moja Toskania w formie kolorowego kolażu.Liczymy na to, że do naszej akcji włączy się wielu partnerów i przyjaciół.
Kto chciałby wesprzeć to małe przedsięwzięcie, proszony jest o wstawienie na swoją stronę internetową lub profil na Fb następującego bannera wraz z linkiem do niniejszego artykułu:

link:     https://aleksandraseghi.blogspot.it/2012/05/usmiech-dla-wloch.html

Skopiuj banner i podlinkuj go

 

Aby uprzyjemnić Wam udział w szalonym pomyśle, beda do wygrania dwa drobiazgi, które powędrują do autorów najweselszych zdjęć (gdy opublikowany zostanie kolaż fotografii, wszyscy odwiedzający stronę blogow będą mogli oddawać swoje głosy w komentarzach).
Osoby, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów, otrzymają od nas torbę na laptopa firmy Adidas opatrzoną włoską flagą (miejsce I)
oraz czapeczkę z daszkiem (II miejsce) z tej samej serii.

 

Na Wasze uśmiechy czekamy do dnia 10 czerwca. Wtedy zostana opublikowane  na w/w blogach.
UWAGA: Wasze adresy mailowe nie będą udostępniane osobom trzecim ani wykorzystywane do celów marketingowych. Posłużą one tylko i wyłącznie na cele akcji „Uśmiech dla Włoch” .
Koniecznie weźcie udział w naszej akcji. Włosi od stuleci uczą nas pogodnego podejścia do życia. Odwdzięczmy się im dzisiaj!

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *