Nowa telewizja dla cudzoziemców: All -TV

18 października 2013 w Mediolanie na Krajowym Kongresie „Media e Immigrazione„, na którym gościła także włoska minister d/s Integracji Cécile Kyenge, zaprezentowano nową telewizję imigracji we Włoszech All-TV.

Na Kongresie przemawiały także znane postacie ze świata rozrywki i sportu, min. polska mistrzyni boksu zamieszkała na stałe w Ferrarze, Dorota Kusiak.

All-TV powstała w Mediolanie w lipcu br. dzięki funduszom unijnym i pasji młodego dziennikarza z Kamerunu Jean Claude’a Mbede Fouda.

Kosmopolityczna i wieloetniczna All-TV transmituje w języku włoskim, języku, który jednoczy wszystkich imigrantów we Włoszech i jednocześnie nie izolule społeczności włoskiej.

W redakcji telewizji obecnie pracuje pięciu dziennikarzy zatrudnionych na stałe i dwunastu wolontariuszy z różnych krajów świata.

Aspiracją redakcji jest dotarcie do wszystkich imigrantów zamieszkałych we Włoszech poprzez transmisje z naziemnej telewizji cyfrowej. Tymczasem cudzoziemcy innych regionów mogą oglądać relacje All-TV na stronie: https://www.all-tv.tv/

Czytaj także: https://polacywewloszech.com/2013/09/nowy-program-informacyjny-dla-imigrantow-w-telewizji-caserta
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *