Zaginieni we Włoszech

Wraz z Fundacja Itaka przedstawiamy liste zaginionych Polakow na terenie Wloch:

Sikorski Robert Ryszard

Sikorski Robert Ryszard

 

23 listopada 2012 r. w Rzymie (Włochy) zaginął Robert Ryszard Sikorski. Ma 46 lat, 186 cm wzrostu i szare oczy. Zaginiony ma bliznę na prawym łuku brwiowym.

Ktokolwiek widział Roberta Ryszarda Sikorskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

 


Krzysztof Marian Łukasik

Krzysztof Marian Łukasik

28 lutego 2012 r. w Rzymie (Włochy) zaginął Krzysztof Marian Łukasik. Ma 49 lat, 175 cm wzrostu i szare oczy.

Ktokolwiek widział Krzysztofa Łukasika lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

 

Kiszka Mateusz Dawid

Kiszka Mateusz Dawid

1 października 2012 r. w Rzymie(Włochy) zaginął Mateusz Dawid Kiszka. Zaginiony ma 23 lata, 170 cm wzrostu i szare oczy. Znaki szczególne: tatuaż na prawej nodze powyżej kostki, blizny na rękach.

Ktokolwiek widział Mateusza Dawida Kiszkę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

 

W kwietniu 2012 r. w Bergamo (Włochy) zaginęła Grażyna Kołodziejczyk. Ma 44 lata, 160 cm wzrostu i brązowe oczy.

Grażynę Kołodziejczyk

Grażynę Kołodziejczyk

Ktokolwiek widział Grażynę Kołodziejczyk lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Grażyny Kołodziejczyk oraz innych zaginionych na stronie www.zaginieni.pl

 

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *