Zaginieni we Włoszech

Ponizej publikujemy liste osob zaginionych we Wloszech:

Andrzej Pizon

Andrzej Pizon

Andrzej Pizon

 

1 marca 2012 r. w mieście Capua (Włochy) zaginął Andrzej Pizon. W dniu zaginięcia miał 44 lata. Ma 168 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym jest blizna pod wargą po lewej stronie.

Ktokolwiek widział Andrzeja Pizona lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zbigniew Stanisław Rybiński

Zbigniew Stanisław Rybiński

  1. Zbigniew Stanisław Rybiński

1 lipca 2010 r., w Katanii (Włochy) zaginął Zbigniew Stanisław Rybiński. Ma 61 lat, 165 cm wzrostu i brązowe oczy.

Ktokolwiek widział Zbigniewa Stanisława Rybińskiego lub ma jakiekolwiek informacje
o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: 48 22 654 70 70.Można również napisać w tej sprawie do ITAKI:
[email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Zbigniewa Stanisława Rybińskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl.

Andrzej Kurowski

Andrzej Kurowski

  1. Andrzej Kurowski

W styczniu 2001 r. w Neapolu (Włochy) zaginął Andrzej Kurowski. Ma 36 lat, 180 cm wzrostu i brązowe oczy.

Ktokolwiek widział Andrzeja Kurowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. dyskrecję.

Zdjęcie Andrzeja Kurowskiego oraz innych zaginionych na stronie Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy www.zaginieni.pl

Andrzej Kurowski

Andrzej Kurowski

Anna Teresa Mańkowska

Anna Teresa Mańkowska

  1. Anna Teresa Mańkowska

1 stycznia 2011 r. w Frattamaggiore (Włochy) zaginęła Anna Mańkowska. Zaginiona ma 47 lat, 163 cm wzrostu i zielone oczy.

Ktokolwiek widział Annę Mańkowską ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję

  1. Iwona Anna Domagała

9 listopada 2012r. w Pontecanianio Faiano (Włochy) zaginęła Iwona Anna Domagała. Ma 35 lat, 175 cm wzrostu i piwne oczy. Od dnia zaginięcia nie nawiązała kontaktu
z rodziną.

Ktokolwiek widział Iwonę Annę Domagała lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerem:  +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Iwony Anny Domagała oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *