Ktokolwiek widział – Polacy zaginieni we Włoszech

Ponizej podajemy liste Polakow, ktorzy zagineli we Wloszech:

Szymon Wcisło

Szymon Wcisło

1.05.2009 r. zaginął Szymon Wcisło. Ma 34 lata, ma 180 cm wzrostu i zielone oczy. Znaki szczególne: tatuaż na prawej ręce, u nasady dłoni. Ostatni raz widziany był w Rzymie.

Ktokolwiek widział Szymona Wcisło lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected] Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Agnieszka Pawlik

Agnieszka Pawlik

1 grudnia 2004 r. w Neapolu (Włochy) zagineła Agnieszka Pawlik. Zaginiona ma obecnie 36 lat, 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. Zaginiona do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek widział Agnieszkę Pawlik lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zagrodna Jolanta_1

22 maja 2012 roku w Rzymie (Włochy) zaginęła Jolanta Wanda Zagrodna. Ma 48 lat, 164 cm wzrostu i szare oczy.

Może potrzebować pilnej pomocy!

Ktokolwiek widział Jolantę Wandę Zagrodną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *