Zaginieni

Ponizej publikujemy liste zaginionych Polakow we Wloszech:

Beata Jacukiewicz

Beata Jacukiewicz

W lutym 2005 roku w miejscowości San Severo (Foggia) zaginęła Beata Jacukiewicz. Ma 41 lat, 170 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Ktokolwiek widział Beatę Jacukiewicz lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

W sierpniu 2006 r. we Włoszech zaginął Eryk Marek Dychała. Ma 176 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miał 34 lata.

Ktokolwiek widział Eryka Dychałę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

W 2006 roku w Santa-Alesia ( Sycylia) zaginęła Diana Mańka-Kuśmierz. Ma 31 lat, 176 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znak szczególny 2 cm blizna na prawym kolanie.

Ktokolwiek widział Dianę Mańkę-Kuśmierz lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem:  +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

W grudniu 2005 roku w San Giovanni Rotondo zaginął Wiesław Bereżański. Ma 27 lat, 172 cm wzrostu i zielone oczy. Znak szczególny: brak 3 palców lewej reki.

Ktokolwiek widział Wiesława Bereżańskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected] Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.
Zdjęcia Wiesława Bereżańskiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl
3 thoughts on “Zaginieni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *