Zaginieni we Włoszech

Ponizej przedstawiamy liste Polakow, ktorzy zagineli na terenie Włoch:

Andrzej Pizon

Andrzej Pizon

1 marca 2012 r. w mieście Capua (Włochy) zaginął Andrzej Pizon. W dniu zaginięcia miał 45 lat. Ma 168 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym jest blizna pod wargą po lewej stronie.

 

Beata Jacukiewicz

Beata Jacukiewicz

W kwietniu 2005 roku w miejscowości San Severo (Foggia) zaginęła Beata Jacukiewicz. Ma 44 lata, 165 cm wzrostu i niebieskie oczy.

 

Piotr Pawel Nowak

Piotr Pawel Nowak

21 października 2014 r. w Affi k. Verony (Włochy) zaginął Piotr Paweł Nowak. Ma 46 lat, 186 cm wzrostu i piwne oczy. Zaginiony przemieszczał się po Włoszech samochodem dostawczym. W dniu zaginięcia był ubrany w niebieską kurtkę, biały sweter z napisem „Bakara”, jasne spodnie oraz szare buty sportowe z jaskrawo-zielonymi sznurówkami.

 

 

 

Krzysztof Mazurkiewicz

Krzysztof Mazurkiewicz

1 lutego 2006 r. w Foggii (Włochy) zaginął Krzysztof Mazurkiewicz. Ma 190 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znak szczególny: tatuaż na lewym nadgarstku. W dniu zaginięcia miał 28 lat.

Barbara Porydzaj

Barbara Porydzaj

W styczniu 2006 r. we Włoszech zaginęła Barbara Porydzaj. Ma 50 lat, 172 cm wzrostu i piwne oczy. Istnieje prawdopodobieństwo, że zaginiona przebywa na terenie Warszawy.

Ktokolwiek widział Barbarę Porydzaj lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: [email protected]. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Barbara Porydzaj oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + = 20