Au pair w okolicach Montichiari (Brescia)

Nazywam się Katarzyna Frąckiewicz i od września przebywam na północy Włoch, w miejscowości Montichiari prowincja Brescia. Przeprowadziłam się tutaj z Polski, ze względu na mojego partnera, oraz na możliwości rozwoju. Jestem Absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz Europejskiej Szkoły Wyższej w Sopocie. Z wykształcenia magister Zarządzania i licencjat z Turystyki Międzynarodowej. Jestem osobą otwartą, poszukującą wiedzy i rozwoju w swoim życiu, Jestem osobą nastawioną na cel i zmotywowaną do działania. Moją pasją są podróże, coaching oraz zagadnienia związane z marketingiem i zarządzaniem, a przede wszystkim poznawanie innych kultur ( z czego włoski i hiszpański styl bycia podoba mi się najbardziej)
Rok przed zakończeniem studiów magisterskich postanowiłam zrobić rok przerwy, aby móc zobaczyć jakąś część świata. Fundusze i poprzednie znajomości ( wyjechałam w ramach wymiany studentów programu Erazmus do Hiszpanii na jeden semestr) pozwoliły w sposób dość tani zwiedzić dużą część europy zachodniej, oraz bliski wschód. Poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy utwierdzili mnie w przekonaniu że warto żyć w krajach południowych.
Jako osoba z wykształceniem turystyczno – hotelarskim, oraz znajomością więcej niż 2 języków obcych sytuacja będzie zdecydowanie łatwiejsza. Niestety po około miesiącu od wysyłania CV i zostawiania ich w pobliskich hotelach postanowiłam skupić się na nauce języka włoskiego w stopniu bardziej zaawansowanym. ( W momencie przyjazdu mój włoski był na poziomie A2)
Postanowiłam znaleźć rodzinę w której mogłabym być AU PAIR. Po 2 miesiącach ze względu na nie do końca te same oczekiwania względem naszej współpracy musieliśmy ją zakończyć . Pokryło się to akurat z okresem świątecznym, dlatego postanowiłam wrócić na jakiś czas do Polski, a nóż widelec może przez polską agencję uda mi się coś znaleźć. Niestety ilość ofert pracy w agencjach, znajdujących się na północy Włoch była znikoma.
Cały styczeń przepracowałam w Polsce by mieć zabezpieczenie finansowe na dalsze poszukiwanie pracy. Wróciłam do Włoch w połowie lutego i od tego czasu poszukuje pracy.
Jestem osobą która zawsze jest dość aktywna i lubię pracę. Jeśli znalazłyby się osoby zainteresowane współpracą poprosiłabym o kontakt – [email protected].

onlinelogomaker-021615-0807
Jestem w stanie wysłać również CV w języku polskim, angielskim i włoskim.
One thought on “Au pair w okolicach Montichiari (Brescia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *