Polacy zaginieni we Włoszech

Ponizej publikujemy liste Polakow, ktorzy zagineli we Włoszech:

Rafal Zarzycki

Rafal Zarzycki

Rafał Piotr Zarzycki

W sierpniu 2006 r. w Rzymie (Włochy) zaginął Rafał Piotr Zarzycki. Obecnie ma 32 lat, 174 cm wzrostu i zielone oczy. Jego znak szczególny to ok. 10 cm blizna wzdłuż lewej ręki.

Ktokolwiek widział Rafała Piotra Zarzyckiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Rafała Piotra Zarzyckiego oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl
Miś Marcin

Marcin Miś

18 sierpnia 2009 r. w Wólce Podleśnej (podkarpackie) zaginął Marcin Miś. Ma 25 lat, 184 cm wzrostu i piwne oczy. Może przebywać na terenie Włoch.

Ktokolwiek widział Marcina Misia lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem:  +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Marcina Misia oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

Sikora Łukasz

Sikora Łukasz

Łukasz Sikora

1 sierpnia 2014 r. Rzymie (Włochy) zaginął Łukasz Sikora. Zaginiony ma 32 lata, 175 cm wzrostu i zielone oczy.

Ktokolwiek widział Łukasza Sikorę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcie Łukasza Sikory oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

Krzysztof Marian Łukasik

Krzysztof Marian Łukasik

Krzysztof Marian Łukasik

28 lutego 2012 r. w Rzymie zaginął Krzysztof Marian Łukasik. Ma 51 lat, 175 cm wzrostu i szare oczy.

Ktokolwiek widział Krzysztofa Łukasika lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem: +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Krzysztofa Łukasika oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

Kiszka Mateusz Dawid

Kiszka Mateusz Dawid

Mateusz Dawid Kiszka

1 października 2012 r. w Rzymie(Włochy) zaginął Mateusz Dawid Kiszka. Zaginiony ma 24 lata, 170 cm wzrostu i szare oczy. Znaki szczególne: tatuaż na prawej nodze powyżej kostki, blizny na rękach.

Ktokolwiek widział Mateusza Dawida Kiszkę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Zdjęcia Mateusza Dawida Kiszki oraz innych zaginionych: www.zaginieni.pl

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *