Zaproszenie na Konferencję „Wkład Polski w zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego świata”

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji pt. Wkład Polski w zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego świata, która odbędzie się 19.10.2015r. w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie.

program_expo_19_pazdziernika_polacy_we_Wloszech

Celem konferencji będzie przedstawienie osiągnięć Polski w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego zarówno w kraju, jak i na świecie, poprzez zaprezentowanie dobrych praktyk i doświadczeń naszego kraju w procesie dostosowywania gospodarki do wyzwań XXI wieku i globalizacji problemów żywnościowych. W tym kontekście kluczową rolę odgrywają zagadnienia związane z polskim dorobkiem naukowym w odniesieniu do rozwoju technologii rolniczych i środków do produkcji rolnej, a także procesów związanych z przetwórstwem produktów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego.

 

Jako organizator zapewniamy wszystkim uczestnikom bilety wejściowe na teren Wystawy, poczęstunek w trakcie trwania konferencji, a także tłumaczenie symultaniczne polsko-włosko-angielskie i  materiały konferencyjne (w tym unikalną polsko-włoską książkę kucharską)

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: [email protected] lub [email protected].

Sławomir Biedermann

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości / Polish Agency for Enterprise Development                        

Departament Promocji Gospodarczej / Economic Promotion Department

Enterprise Europe Network
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *