Sugestywne zwiedzanie parku archeologicznego w Paestum o świcie

Słynny park archeologiczny w Paestum, położony na południe od Neapolu, w prowincji Salerno, będzie można zwiedzić wyjatkowo bezpłatnie o świcie w sobotę 31 pażdziernika 2015.

Z okazji międzynarodowych targów turystyki archeologicznej Borsa Mediterranea del Turismo Archeolgico, organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na sugestywne zwiedzanie starożytnych ruin przy blasku wschodzącego słońca i efektach najnowszej technologii dżwięku i 3D.

pestum

Czytaj dalej: wloskicafe

2 wloskicafe_logo_male
One thought on “Sugestywne zwiedzanie parku archeologicznego w Paestum o świcie

  1. Alberto

    To bardzo dobrze, ze od czasu do czasu pojawiajaja sie informacje dotyczace zabytkòw polozonych w Paestum czy odleglej od niego o 40 km Velia, gdy tam bylem a wycieczka taka osobie podròzujacej bez wlasnego srodka zajmnie wiecej niz polowe dnia, spotkalem w informacji turystycznej starszego pana pochodzacego z innego dalekiego kraju, wypytywal o polaczenia kolejowe i autobusowe na poludniu Wloch i pytal czy warto zatrzymac sie w Salerno,brakowalo mu jednego przedramienia, a jednak wytrwale podròzowal. Znam dobrze te okolice i dalem ku kilka rad radzac przede wszystkim obejrzec Katedre w Salerno, giardini di Minerva, jesli moze to i opactwo przepiekne w Cava di Tirenni, pisze jesli moze bo wprawdzie na staro miasto bardzo oryginalne mozna dojechac autobusem, opactwo znajduje sie w Corpo di Cava i trzeba dojsc piechota. Ceny parkingòw, biletòw wstepu oraz jedzenia w pobliskich pizzeriach sa nizsze niz w Pompejach, warto tam sie wybrac, tym bardziej, ze w poblizu sa piekne , czyste i bezplatne plaze, kto chcialby miec wiecej wiadomosci odpowiem [email protected]

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *