Powiedzieli o Włoszech – Justyna Ł. Bień

Włochy dla mnie to miejsce przepełnione serdecznością oraz otwartością. W Neapolu byłam podziwiać miejscowe uliczki a w międzyczasie , mieszkający tam Włosi z zaciekawieniem zapraszali mnie na kawę z ciastkiem widząc, że ich fotografuję. Jest to jedna z moich kilku pasji. Nigdy nie jadłam tak pysznej pizzy – pamiętam, jak musiałam ją rolować, by nie wypadła mi z ręki. Najbardziej jednak pokochałam różnorodność ludzi, których spotkałam na swojej drodze oraz w Hostelu , w którym mieszkałam. Chińczyk, który lubił chować się w lodówce, Turek, który okazał się naukowcem z NASA, podróżujący w celu napisania nowej książki o kosmosie. Parę Amerykanów, która sprawiła, że uwierzyłam w prawdziwą miłość oraz jej długotrwałość. Spotkałam tez Panie z Polski, które jak ja, wracały busem do rodzimego kraju. Opowiadały, jak to znalazły we Włoszech męża i jak spełniło się ich marzenie. Mogę więc Włochy nazwać takim nowym „Włoskim Snem”, przeplatanym siestą, w godzinach, w których w Polsce normalnie pracujemy 🙂 Szkoda tylko, nie potrafiłam rozmawiać po Włosku. Być może następnym razem mi się to uda. Wyjazd do Neapolu jest jednym ze wspaniałych moich doświadczeń.

justyna_polacy_we_wloszech_bien

Justyna Ł. Bień  – twórca wizerunku, fotograf.
Moja misja: Odkrywam to co unikalne, żeby później pokazać to światu.
Kreuje wizerunek marki osobistej, jak i produktowej. Ma 7-mio letnie doświadczenie na rynku fotograficznym oraz wizerunkowym.
Jej fotografie zamieszczone zostały na włoskim portalu Najbardziej uważanego w świecie mody magazynu VOGUE.it
Współpracowała z takimi markami jak : Eva Minge, Feromony, STP Multifood, Biżuteria Claudio Cansian, fryzjerska marka MATRIX, również zadbała o wizerunek osób takich jak m.in Maciej Wróżbita (znany wróż TVN), Oskar Minge (brand maganer Eva Minge).
Udzielała wywiadów oraz wystąpiła w programach takich jak: Dzień Dobry TVN, UWAGA TVN, TVN24 i wielu innych.
Jej zdjęcia lądowały na okładkach takich gazet jak: Ogólnopolski magazyn „Foto-kurier”, SLAJD.
Wyróżniona w Międzynarodowym konkursie Fotografii Portretowej „LeSprit 2009”.
Wyróżniona również na portalach artystycznych m.in : Międzynarodowy blog fotograficzny Melissy Rodwell (znanej Amerykańskiej fotograf mody) fashionphotographyblog.com, jeden z największych polskich portali artystycznych DIGART.pl, ŚwiatOrazu.pl i wiele innych.
              www.sensualsoulart.wix.com/justynalbienDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *