Powiedzieli o Włoszech – Kinga Kowalska

Włochy są dla mnie synonimem idealnego piękna i harmonii, pomiędzy tradycją i nowoczesnością.

Odwieczne piękno majestatycznej przyrody łączy się w Italii w idealny sposób z dziełami rąk ludzkich. Dla mnie jest to kraj niedoścignionej wręcz kreatywności, w której króluje lekkość, delikatność, finezja i zabawny dialog z odbiorcą.

Mam poczucie, że ta nadzwyczajna kreatywność, która wielokrotnie przybierała formę geniuszu na miarę Rafaela, Leonarda, czy Pucciniego jest naturalną cechą wrodzoną, którą każdy Włoch włada według swoich potrzeb. Jeden tworząc niepowtarzalne opery, inny projektując zapierające dech w piersiach budowle, inny komponując radosną muzykę, a jeszcze inny łącząc ze sobą zdrowe składniki, tak by powstała prawdziwa symfonia smaku w tak prostym daniu jak choćby Arrabbiata!

Uniwersalny wymiar tworzonych w Italii dzieł jest doceniamy na całym świecie, co potwierdzają choćby owacje na stojąco odbierane przez kolejne włoskie domy mody w czasie pokazów najnowszych, dyktujących trendy, kolekcji.

kinga_kowalska_polacy_we_Wloszech

Kinga Kowalska – redaktor naczelna portalu dla kobiet Woman-news, Pomysłodawczyni i wydawca Certyfikatu Strefa Kobiecości nagradzającego najlepsze marki kobiecego biznesu. Certyfikat Strefa Kobiecości promuje inicjatywy biznesowe przedsiębiorczych kobiet, które potrafiły wyjść poza szablony codzienności w funkcjonowaniu tworząc wyjątkowe miejsca i produkty dla świadomych i kochających siebie kobiet.

Prywatnie zakochana we włoskim winie i pysznościach regionalnych słonecznej Italii admiratorka i poszukiwaczka piękna.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *