Treningi biegania tylko dla kobiet w Padwie

Padwie rozpoczynają się grupowe treningi biegania tylko dla kobiet 1/6H Run Ladies. Organizatorem inicjatywy i zarazem sponsorem jest firma Diadora. Treningi są otwarte dla wszystkich kobiet, także dla początkujących, lub tych, które chcą być w lepszej formie.

Pierwszy trening odbędzie się w najbliższą środę 25 maja o godz. 20.30, uczestniczki wyruszą z Forum di via Savelli. Nastepne spotkania biegowe planowane są w środy o 20.30 przy sklepie 1/6 H przy Ponte San Nicolò lub z Forum di via Savelli. Ewentualnie dodatkowe zajęcia sportowe odbędą się w poniedziałki przy Forum.

Bieg poprowadzi 5 lub 6 trenerów, którzy podzielą uczestniczki na grupy w zależności od ich mozliwości wysiłkowych. Żadna pani nie będzie biegła sama, ponieważ jednym z założeń tej inicjatywy jest zwiększenie motywacji i kontaktów towarzyskich.

Trening przewiduje 15 minutową rozgrzewkę i bieg na odcinku 6-8 km, i na zakończenie stopniowe zmniejszanie wysiłku. Trenerzy będą zwracać uwagę na prawidłową postawę i stawianie stóp.

Opłata przy rejestracji: 10 euro, które obejmuje ubezpieczenie, ewentualnie dodatkowe opłaty za inne zajęcia.

W sierpniu planowana jest przerwa urlopowa, a we wrześniu powrót do wspólnego biegania.

Zapisy na adres: [email protected]

Dodatkowe informacje na stronie fb: www.facebook.com/16-H-Run-Ladies-533390020197762/

biegi_kobiet_Padwa_PolacyweWloszech

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.