Podziękowania dla korespondentki z Marche

Redakcja portalu informacyjnego Polacy we Wloszech pragnie podziękować Annie Traczewskiej, korespondentce z Marche, za zaangażowanie dziennikarskie i intensywną pracę spowodowaną ostatnimi wydarzeniami w związku z trzęsieniem ziemi w środkowych Włoszech.

anna_traczewska_tvp_info_polacy_we_wloszech

Oprócz codziennych relacji podawanych czytelnikom  portalu Polacy we Włoszech, za naszym pośrednictwem z Anną skontaktowało się wiele stacji telewizyjnych, radiowych oraz redakcji prasowych, które na bieżąco czerpały bezpośrednie informacje z miejsca kataklizmu.

anna_traczewska_superstacja_polacy_we_Wloszech_tv

W swoich szczegółowych relacjach Anna reprezentowała portal Polacy we Włoszech z wielkim profesjonalizmem i oddaniem po nieprzespanych nocach i w sytuacji  stresowej dla niej i jej rodziny.

 

halo_polonia_trzesienie_ziemi_polacy_we_wloszech

Poniżej niektóre linki do materiałów znajdujących się na portalach informacyjnych:

VIDEO
anna_traczewska_superstacja_polacy_we_Wloszech

Polskie Radio: Ostatnie wstrząsy wtórne wystąpiły około 5.20 – informuje Anna Traczewska polska dziennikarka mieszkająca w odległości 50 kilometrów od epicentrum. „Były słabe i szybko ustały” – mówi Anna Traczewska. Sąsiedzi dziennikarki spali dziś w samochodach. Ona sama, by oszczędzić dziecku dodatkowego stresu, zdecydowała się spędzić noc w domu.

.

PRASA

WP Wiadomosci: Ostatnie wstrząsy wtórne wystąpiły w czwartek około godz. 5.20 – informuje Anna Traczewska, polska dziennikarka mieszkająca w odległości 50 kilometrów od epicentrum. – Były słabe i szybko ustały – mówi Traczewska.

Interia Fakty: „Ostatnie wstrząsy wtórne wystąpiły około 5.20” – informuje Anna Traczewska polska dziennikarka mieszkająca w odległości 50 kilometrów od epicentrum. „Były słabe i szybko ustały” – dodaje.

 .
WIELKIE BRAWA, ANNA!
anna_traczewska_profilowe_polacy_we_wloszech3 thoughts on “Podziękowania dla korespondentki z Marche

  1. Anna Traczewska

    To ja bardzo dziękuję redaktorkom portalu Polacy we Wloszech . Agnieszko i Aleksandro, to Wy mnie stworzyłyście (avete creato un mostro), dzięki Wam dostałam pole do popisu. Wspaniale mi się z Wami pracuje już od kilu lat i mam nadzieję, że mamy jeszcze długą drogę przed nami. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest informacja, Wy ją dajecie 24 godziny na dobę, a ja tylko sporadycznie. Zgrana z nas drużyna. Dziękuję za docenienie mojego zaangażowania.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *