Edyta Wrzesińska z Anzio: „pasjonują mnie prace manualne. Zawsze lubiłam coś tworzyć”

Zapraszamy na wystawę rękodzieła pani Edyty Wrzesińskiej z Anzio k. Rzymu, która odbędzie się 24 września 2016

edyta-wrzesinska-anzio-polacy-we-wloszech-7

 

„Od lat pasjonują mnie prace manualne i zawsze lubiłam coś tworzyć. Najbardziej lubię prace wykonane na szydełku i nigdy nie przejdę obojętne obok takich prac. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na dzierganie.”

 

edyta-wrzesinska-anzio-polacy-we-wloszech-9

 

„Jest to fantastyczny relax. Należę do grupy artystów: Arte donna. We Włoszech to jest fajne, że istnieją mercati per artigiani (bazarki rękodzieła). Był okres, że często jeździłam na takie mercatini, obecnie oddaję moje prace do sklepów i uczę też innych dziergania na szydełku.”

 

edyta-wrzesinska-anzio-polacy-we-wloszech-2

„Wraz z grupką znajomych postanowiliśmy zrobić małą wystawę, może powstaną też nowe pomysły. Moim pragnieniem jest stworzyć grupę, gdzie wspólnie można się spotykać, zrelaksować i tworzyć fantastyczne rzeczy. Przecież nie samą pracą człowiek żyje. Dlatego też fajnie byłoby poznać osoby z podobnym zamiłowaniem.”
edyta-wrzesinska-anzio-polacy-we-wloszech-5
.
„Do zobaczenia u mnie w sobotę 24.09.16, a gdyby ktoś nie mógł być na wystawie, zapraszam do kontaktu na moją stronę FB Edyta Wrzesińska lub WhatsApp 3285897520.”
.
edyta-wrzesinska-anzio-polacy-we-wloszech-4
.
„Czasami spotkania są w pasmanterii Madema w Anzio tam też należy pytać o Edit, ale jak ktoś w Rzymie jest zainteresowany spotkaniami pasjonatów dziergania to można coś zorganizować ☺
.
edyta-wrzesinska-anzio-polacy-we-wloszech-6Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *