Zlot Miłośników Motoryzacji Włoskiej – Forza Italia 2016

24 września 2016 roku odbyła się kolejna edycja Zlotu Miłośników Motoryzacji Włoskiej – Forza Italia 2016. Tym razem impreza odbyła się w Dworze Many pod Tarczynem.

zjazd_forza_italia_polacy_we_wloszech_auta
Zlot od lat przyciąga setki osób. Organizatorami są młodzi, energiczni i chętni do super zabawy młodzi ludzie. Robią to głównie dla dobrej zabawy, dla spotkania się z cudownymi ludźmi i wspólnego spędzenia czasu. Pogoda jest gwarantowana, mimo zapowiadanych deszczy i chłodu, zawsze świeci słońce. Włoska gorąca atmosfera to stały element programu.

zjazd_forza_italia_2_polacy_we_wloszech_auta
W tym roku pojawiło się ponad 250 pojazdów. Jak co roku odbył się rajd turystyczny. W samym Dworze wiele atrakcji: warsztaty kawowe, wykłady: „Gianni Angeli – ikona włoskiego stylu”, „Rajd Polski Historyczny, przygody i wrażenia”, „Fenomen włoskiego designu, „Zapachy Italii”.
Był też: konkursy wiedzy, konkurs elegancji, rozdanie nagród, statyczna wystawa samochodów, atrakcje dla najmłodszych (trampolina, malowanie buziek itp.). Można było zobaczyć najnowsze samochody z gamy koncernu Fiata, motory…. Były też degustacje, punkty z „małą” gastronomią.

zjazd_forza_italia_3_polacy_we_wloszech_auta
A na koniec dla chętnych uroczysta kolacja dla zapisanych gości.
Czekamy na kolejną imprezę w przyszłym roku.

 

Przypomnijmy, że portal informacyjny Polacy we Włoszech był patronem medialnym imprezy.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *