Naucz się dobrej organizacji… dobrze się bawiąc – otwarta konferencja w Rzymie

APOI – Associazione Professional Organizers Italia (stowarzyszenie profesjonalnych organizatorów) – zaprasza na konferencję nauki zorganizowania pt. Impara ad organizzarti…divertendoti!

Konferencja odbędzie się 8 października 2016  w Rzymie w dzielnicy Testaccio, w siedzibie Città dell’Altra Economia (Campo Boario dell’ex-Mattatoio). Wstęp wolny w godzinach 15.00 – 20.30

Stowarzyszenie APOI powstało w 2013 r. promując kulturę organizacji w różnych dziedzinach pracy i życia codziennego.

To okazja aby osobiscie wypróbować zalety dobrej organizacji, przetestować własne zdolności organizacyjne i poznać nowe metody porządkowania dnia a przy tym dobrze się bawić.

W konferencji weźmie udział 80 włoskich ekspertów, którzy nauczą nas jak organizować kalendarz zajęć i spotkań, jak uporządkować biurko w pracy, e-maile w telefonie,  a nawet szafę w domu czy program dnia lawirując w chaosie zajęć domowych i rodzinnych.

Poprzednia edycja konferencji w Mediolanie zakończyła się wielkim sukcesem, co zachęciło organizatorów do ponownego spotkania, tym razem w stolicy. Wydarzenie zostało zorganizowane pod patronatem urzędu miasta w Rzymie.

Informacje na stronie: www.apoi.it/terzo-evento-nazionale-apoi-roma-8-ottobre-2016/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.