Poszukuję rodzeństwa we Włoszech

PROSZĘ O KONTAKT RODZICÓW ADOPCYJNYCH !

Mam na imię Sandra,  urodzona 29.04.1995 . Mam rodzeństwo które zostało adoptowane do Włoch, jedyne co o nich wiem to jak mieli na imię i nazwisko gdy ich zabierano: Sara Borowicz, Krystian Borowicz i Marcin Damrat.

Wszyscy byliśmy w Rodzinie Zastępczej w Polanowie. Moja siostra i dwóch braci mieli szanse na adobcje a ja i brat młodszy o rok niestety nie.

Pamiętam jak dziś ostatnie święta które spędziliśmy razem, to były nasze ostatnie dni, tylko że nikt jeszcze o tym nie wiedział 😞 Moja mama nas zostawiła, wyjechała. Brak mi słów. Wychowałam ich i chcę, pragnę odzyskać z nimi kontakt.

Proszę was o pomoc bo niestety nikt mi nie chce pomóc 😞 ! Proszę udostepniajcie. Jedyne co może mi pomóc w ich odnalezieniu to to zdjęcie:

sandra-skawinska-polacy-we-wloszech

Mój email to: [email protected]
2 thoughts on “Poszukuję rodzeństwa we Włoszech

 1. Aga

  cześć,
  na facebooku są grupy Polacy we Włsozech i podobne. Zamieść tam ogłoszenie, może ktoś ich rozpozna.
  Życzę powodzenia!

  Reply
 2. Monika

  Ti jest delikatna sprawa. Po pierwsze powinnaś dodać jak najwięcej informacji o tobie i o całej sytuacji. Np.wiek twoj i rodzeństwa w momencie adopcji i aktualnie. Po drugie czy pomyślałaś o przetłumaczeniu twojego apelu na j.włoski. publikując na włoskich portalach społecznościowych i zwracając się również do możliwych znajomych twojego rodzeństwa lub rodziny adopcyjne byłoby wręcz wskazane, gdyż nikt po polsku cię nie zrozumie. Jesli potrzebujesz pomocy to myślę, że zarówno ja jak i wiele osób gotowe jest ci pomoc i przetłumaczyć bezpłatnie.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 56 = 60