Horoskop dla Skorpiona

Skorpion jest niezwykle interesującym znakiem zodiaku. Reprezentują go ludzie o wielkiej sile wewnętrznej, najczęściej skryci, wytrwali i nieustępliwi, a przy tym obdarzeni wielkim temperamentem i pobudliwością erotyczną.

skorpion_moja_toskania

Skorpiona pociąga wszystko, co jest okryte tajemnicą i sam pragnie być tajemniczy. Na ogół dąży do władzy lub jakiejś kariery, a czyni to w sposób przemyślany i dalekowzroczny. Tylko sobie znaną intuicją potrafi wyszukać najsłabsze cechy przeciwników, podczas gdy jego jest bardzo trudno wymanewrować. Z natury podejrzliwy, w każdym doszukuje się znamion nieuczciwości i rzadko się myli. Jest wierny jako przyjaciel i bardzo niebezpieczny jako wróg. Doznanych krzywd, lub nawet przykrości nigdy nie zapomina. Skorpion, tam gdzie mu zależy, zawsze chce być najlepszy.

Wadą jego jest zbyt duża pewność siebie w poczuciu siły i rozumu, a to czasami kosztuje, bo można się przeliczyć. W dążeniu do celu dla Skorpiona nie ma przeszkód ani ograniczeń. Stąd też może się czasami zatrzeć granica pomiędzy uczciwością a oszustwem, prawdą a kłamstwem.

 

Horoskop pochodzi z kalendarza Avanti.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *