Horoskop dla Strzelca

Strzelcem rządzi Jowisz, który swoim podopiecznym daje wszystko w obfitości. Dużo znajomych i przyjaciół. Dużo kłopotów i niespodzianek w życiu, wydarzeń dobrych lub złych, ale zawsze trudnych do przewidzenia. Duża szlachetność i statystycznie „największe w Zodiaku” poczucie uczciwości, co zazwyczaj przeszkadza w robieniu kariery.

Otwartość na nowe rzeczy, duże szczęście do podróży, a także duży, choć czasami ukryty pociąg do hazardu i do nałogów. Posiada wielki temperament erotyczny i duże szczęście, które mu sprzyja podczas niezliczonych romansów. Mają też często szczęście do ożenków bogatych, lub niosących inne wymierne korzyści. Wybrańcy Strzelca są najczęściej pracowici, odważni i praktyczni, często cechuje ich duża przedsiębiorczość, mają doskonały kontakt z ludźmi.

Strzelec wspaniale się czuje w zgranym kolektywie, jest lubiany i często odnosi sukcesy zawodowe. Na ogół szybko awansuje. Ma szczęście do różnorakich protekcji. Większe pieniądze jednak rzadko dostają się w ręce ludzi z pod tego znaku. On pragnie ciągle nowych wrażeń., przygód, partnerów.

Horoskop pochodzi z kalendarza Avanti.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *