Horoskop dla Koziorożca

Znakiem Koziorożca rządzi Saturn. Planeta ta najczęściej niesie ze sobą zmartwienia, pech w życiu, a często „samotność wśród ludzi”. Niesie również mądrość zdobywana bolesnym doświadczeniem, prowadzi do refleksji i analizy własnej osobowości, zdolność do koncentracji, cierliwość i pracowitość.

Koziorożec utożsamia najbardziej skomplikowany charakter człowieka, który zamknięty w sobie, nieufny wobec ludzi, zimny uczuciowo, może sprawiać wrażenie wyobcowanego. Człowiek ten ma na ogół głębokie życie wewnętrzne, którego nie chce i nie potrafi uzewnetrzniać.

Tę głębię psychiki można dostrzec u Koziorożców -twórców poprzez charakter ich twórczości, najczęściej smutnej, pograzonej w refleksjach, nie dla wszystkich zrozumialej. Koziorożce mają zazwyczaj dużą ambicję i badzo często dochodzą do prestiżowych pozycji w społeczeństwie lub w swoim otoczeniu. Mają predyspozycję do egoistycznego postepowania. Sprawy innych ludzi najczęściej ich mało obchodzą, a na drodze do swojej kariery zawodowej potrafią bez żenady wykorzystywać najbliższych.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *