TURYN: FESTIWAL „SZTUKA, KREATYWNOŚĆ I DOBRE SAMOPOCZUCIE” OD 17 DO 18 CZERWCA

Już wkrótce, w dniach 17 i 18 czerwca 2017, po raz siódmy, odbędzie się w Turynie Festiwal „Arte, Creatività e Benessere  – Sztuka, Kreatywność i Dobre Samopoczucie”.

Dwudniowe wydarzenie, które połączy ze sobą różne dziedziny sztuki (literaturę, malarstwo i muzykę), kreatywności ludzkiego umysłu i… nurty filozofii. Festiwal zorganizowany przez ruch Coscienzionismo nell’Arte  (w wolnym tłumaczeniu „Świadomość w sztuce” (reprezentowany przez maestro Umberto Sardi), Fundację Daga z Sardynii, przy współpracy Grupy Rozpowszechniania Kultury i Sztuki „Valchiria”, której jestem pomysłodawcą i współzałożycielką, Stowarzyszenia Ocean w Duszy i Hum Med.

 

Bogaty program imprezy zainaugurowany zostanie w sobotę 17 czerwca o godz.15.00 w Art Gallery w Centrum Turynu i kontynuowany będzie przez całą niedzielę 18 czerwca w Salotto Campidoglio.

Zapraszamy Wszystkich do udziału w licznych konferencjach, lekturach poezji z towarzyszeniem muzyki i do zobaczenia ekspozycji malarstwa w Galerii Sztuki. Szczegółowy program w załączonej broszurze.

Wstęp wolny!

 

Korespondencja Izabella Teresa Kostka, autorka strony:

 

https://izabellateresakostkapoesie.wordpress.com
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

99 − = 98