Genua: zakończenie roku szkolnego Polskiej Ludoteki

Centrum edukacji i integracji społecznej “Bratanki” serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania zakończenia roku szkolnego Polskiej Ludoteki w Genui, które odbędzie się w sobotę 1. lipca 2017 r. w obecności Konsul Generalnej RP w Mediolanie oraz Konsula Honorowego RP w Genui.

O godz. 12:30 nastapi wspólny polski obiad  w Restauracji “Kowalski” (via dei Giustiniani 3d). Po obiedzie wszystkie obecne dzieci zmuchną świeczki na torcie, po czym będą mogły wziąć udział wwarsztatach plastycznych i ruchowychzwiązanych tematycznie z morzem i żeglarstwem. Warsztaty poprowadzą polska malarka z Mediolanu, Pani Marta Mężyńska i Olga Turczyńska, fizjoterapeutka.

Około godz. 14:00 odbędzie się spotkanie pt.‘Nazywam się Życie’ Captain Andy, czyli spotkanie z żeglarzem, podróżnikiem, ambasadorem kultury polskiej – Andrzejem Jankowskim, który odbywa samotny rejs dookoła świata i właśnie teraz przebywa w Ligurii.

Około godz. 15:30 wszyscy chętni wyruszą nawspólny spacer do portu (Yacht Club), gdzie dzięki uprzejmości Pana Andrzeja można będzie wejść na jego jacht SY Malena, zwiedzić go, nauczyć się wiązać liny, itp.

Udział w warsztatach i wszystkich dodatkowych spotkaniach jest bezpłatny.

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na obiedzie i warsztatach (ilość osób, ewent. wiek dzieci) do 25.06. na:

associazionebratanki@gmail.com,

info@bratanki.com

lub tel. 348 29 30 181.

Osoby chętne na wejście do portu proszone są o jak najszybszy kontakt w celu sporządzenia listy osób autoryzowanych do wejścia do Yacht Clubu.

 

Zainteresowanych naszą działalnością zapraszam do polubienia nas na Facebooku:https://www.facebook.com/…/orazhttps://www.f…/LudotekaGenua/

 

Karolina Kowalcze
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *