Ankona: 28 letni Polak próbował rzucić się z wysokiego muru

Ankona: wtorek, 7 listopad b.r. – 28 letni Polak próbował rzucić się z wysokiego muru. 

Jeden z przechodniów wezwał policję po tym jak dostrzegł siedzącego, spanikowanego mężczyznę na wysokim murze tuż nad jezdnią przy ulicy XXIX Settembre w Ankonie.

Wszystko wskazywało na to, że Polak usiłował rzucić się z wysokości, nakłaniając samego siebie do czynu i spuszczając coraz  niżej nogi. Na miejsce natychmiast przybyli policjanci, którzy próbowali przekonać go do zejścia z muru, tym samym jednak wywołując w nim większa panikę i zdenerwowanie. Mężczyzna zaczął krzyczeć żeby się oddalili, w przeciwnym razie zagroził rzuceniem się z muru.

Policjanci oddalili się, i podczas gdy jeden z nich przemawiał do Polaka i tym samym odwracał jego uwagę,  drugi niepostrzeżenie zdołał zblizyć się od tyłu i złapać go w pół, po czym energicznie oderwał go siłą z muru.  Policjant nie dopuścił do upadku,  który mógł skończyć się tragicznie.

Polak desperacko próbował jeszcze wyrywać się do ucieczki, jednak po kilku minutach szarpania poddał się. Zdołano go uspokoić, po czym przewieziono go pod opiekę medyczną.

Korespondencja: Aneta Malinowska, autorka strony  Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *