5 gadżetów, które sprawią, że Twoje życie stanie się przyjemniejsze

Co by było gdybyś zawsze mógł naładować swój telefon? O ile Twoje życie stałoby się łatwiejsze gdybyś mógł wydrukować swoje CV w dowolnym miejscu na ziemi? A może chciałbyś poznać to uczucie, kiedy zawsze wiesz, gdzie znajdują się Twoje klucze od domu? Chociaż, wydaje się to być snem o raju na ziemi, okazuje się, że istnieją na tym świecie przedmioty, które czynią życie znacznie łatwiejszym.

 

Poniżej przedstawimy Ci 5 gadżetów, które sprawią, że Twoje życie stanie się przyjemniejsze!

 

Gadżety, które ułatwią Twoje życie – Power Bank

 

  • Cena; od 10, 00 do 200, 00 złotych

Nie bez powodu niniejszy gadżet znany jest już prawie wszystkim. Power Bank to przedmiot, który na zawsze powinien zagościć w Twojej torebce. W końcu ile to razy bateria w naszym smart fonie rozładowała się akurat wtedy, gdy musieliśmy wykonać ważny telefon, albo obok nas dochodziło do niezwykłego zdarzenia, które chcieliśmy sfotografować. Dzięki bezprzewodowej ładowarce, jaką jest Power Bank, te sytuacje nigdy więcej nie powinny mieć miejsca. Pamiętaj jednak, aby wybrać urządzenie o dobrych parametrach. Power Banki sprzedawane w kioskach z reguły pozwalają naładować nasz telefon zaledwie do kilkunastu, maksymalnie trzydziestu procent.

 

Gadżety, które ułatwią Twoje życie – Lazy Bag

 

  • Cena; od 30, 00 do 200, 00 złotych

Ten gadżet sprawi wiele radości wszystkim miłośnikom pieszych wycieczek lub bywalcom letnich festiwali muzycznych. Lazy Bag to przenośna sofa dmuchana wiatrem, która nie wymaga stosowania żadnego dodatkowego sprzętu do jej nadmuchiwania. Dodatkowo Lazy Bag po złożeniu jest niezwykle lekka i z łatwością mieści się w podręcznym plecaku. Sofy Lazy Bag po rozłożeniu są na tyle duże, że mogą na nich siedzieć, aż trzy osoby. Ponadto, bardzo szybko się nadmuchują (wystarczy skierować sofę otworem w kierunku wiatru) i łatwo składają się w swoją przenośną formę. W nadchodzące lato, nie zapomnij umieścić tego gadżetu na swojej liście zakupów!

 

Gadżety, które ułatwią Twoje życie – Drukarka Kieszonkowa

 

  • Cena; od 600, 00 do 1000, 00 złotych

Chociaż ten gadżet nie jest jeszcze łatwo dostępny na polskim rynku, z pewnością za kilka lat będzie gościł w podręcznych torbach większości z nas. Przenośna drukarka to wynalazek, który jest w stanie wydrukować dokument tekstowy lub zdjęcie na kartce papieru o rozmiarze A4 w dowolnym miejscu na ziemi. Wystarczy mieć przy sobie smart fon lub laptop, z którym połączymy naszą mini drukarkę. Niniejszy gadżet już za kilka lat może okazać się niezastąpiony, podobnie jak wspomniany wcześniej Power Bank.

 

Gadżety, które ułatwią Twoje życie – Lokalizator Kluczy

 

  • Cena; od 40, 00 do 100, 00 złotych

 

Kolejną propozycją jest niezwykły lokalizator kluczy. Gadżet, który powinna posiadać chyba każda kobieta. Dzięki małemu pilotowi i sygnalizatorowi dźwiękowemu w formie breloczka, znalezienie pęku kluczy już nigdy więcej nie będzie stanowiło dla nas problemu. Pod warunkiem oczywiście, że nie zgubimy pilota…

 

Gadżety, które ułatwią Twoje życie – Korkociąg Elektryczny

 

  • Cena; od 50, 00 do 200, 00 złotych

 

Choć otwieranie butelki wina z pozoru jest łatwą czynnością, często potrafi wywołać wiele negatywnych doznań związanych ze złamaniem korka, korkociągu, a czasem nawet ręki. Elektryczny korkociąg to gadżet, który raz na zawsze pozwoli zakończyć te nierówną walkę. Dzięki niemu z łatwością otworzysz każdą butelkę wina bez względu na okoliczności.

Czas zakończyć codzienne męki i wzbogacić nasze życie o kilka niebanalnych gadżetów, które sprawią, że nasze życie stanie się przyjemniejsze!

 

 

Dorota
Kobieta, żona, matka. Po krótszym zastanowieniu – w takiej właśnie kolejności. 🙂 Zobacz również inne artykuły na kobietapo30.pl.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *