Dzień Kobiet – 6 pomysłów jak spędzić go we dwoje

8 marca swoje święto obchodzą wszystkie kobiety na całym świecie. W tym wyjątkowym dniu warto podarować bliskiej kobiecie wyjątkowy prezent. Przedstawiamy 6 pomysłów na to, jak można spędzić dzień kobiet we dwoje.

 

Voucher do teatru

Teatry ostatnimi czasy cieszą się bardzo dużą popularnością. Coraz większa część ludzi zamiast do kina woli pójść obejrzeć sztukę na żywo. Każdy spektakl się różni, a jego interpretacja zależna jest w głównej mierze od wizji reżysera. Magią teatru z pewnością jest to, że mamy bliski kontakt z aktorami, na żywo widzimy ich emocje oraz mamy szansę podziwiać role, które są przez nich odgrywane. Takich wrażeń w kinie na pewno nie doświadczymy. Teatr jest miejscem, do którego warto zabrać kobietę w dniu jej święta. Całemu wydarzeniu z pewnością towarzyszył będzie niesamowity romantyzm.

Sesja na strzelnicy

Strzelectwo jest wyśmienitą rozrywką gwarantującą potężną dawkę adrenaliny oraz niezapomniane emocje. Sesja na strzelnicy to nie tylko strzelanie do celu. To także trening skupienia, koncentracji, wzroku oraz koordynacji. Wbrew pozorom oddanie kilku strzałów z pistoletu nie jest takie proste. Należy przyjąć odpowiednią postawę, poprawnie chwycić za broń, skontrolować swój oddech, a następnie celnie strzelić do tarczy lub innego celu. To świetny sposób na aktywne spędzenie dnia kobiet we dwoje. Niezapomniane emocje gwarantowane.

Masaż relaksacyjny

Podczas masażu relaksacyjnego zapominamy o wszystkich bieżących problemach i oddajemy się temu, co jest najważniejsze w tej chwili – czyli odpoczynkowi. Zakochani w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu we dwoje odprężą się i zrelaksują. Swojej ukochanej z okazji jej święta warto podarować voucher na relaksujący masaż.

Escape room

Escape room jest sposobem na to, by momentalnie przenieść się do innego świata, w którym naszym głównym celem jest rozwiązanie bardzo skomplikowanej zagadki. Wcielamy się w różne role, np. detektywów, którzy muszą krok po kroku rozwiązać skomplikowane morderstwo. Na całe zadanie mamy zaledwie 60 minut, więc stres związany z pracą pod presją czasu gwarantowany.

Romantyczna kolacja

Nie ma lepszego sposobu na romantyczne spędzenie dnia z ukochaną kobietą niż romantyczna kolacja tylko we dwójkę. Specjalnie przygotowane miejsce w restauracji położonej w niesamowitym miejscu zapewni uczestnikom niezapomniane wrażenia oraz odpowiednią dawkę romantyzmu. Podczas kolacji podana zostanie smakowita przystawka, pyszny obiad oraz wykwintne wino. Cała kolacja odbywa się w akompaniamencie spokojnej i romantycznej muzyki.

Weekend w Bieszczadach

Kto nie marzy o tym, by zapomnieć o wszystkim i wyjechać w Bieszczady? Każdy, kto choć przez chwilę poczuł się zmęczony i chciałby odpocząć myśli właśnie o tym cudownym miejscu. Prezent na dzień kobiet w postaci wyjazdu w Bieszczady spodoba się każdej reprezentantce płci pięknej.

Wyjątkowe prezenty na dzień kobiet we dwoje

8 marca to data, o której powinien pamiętać każdy mężczyzna. Dzień kobiet to okazja, by swojej ukochanej sprawić niesamowity prezent. Warto podarować upominek, który zostanie nie długo w pamięci, a nie taki, który ukochana zje albo ubierze i za jakiś czas o nim zapomni.

 

 

 

MK
Artykuł został przygotowany we współpracy z www.superprezenty.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

28 − = 26