Olga Kozierowska z polskiej Fundacji Sukces pisany szminką otrzymała europejską nagrodę Donna Terziario w Mediolanie

Mediolan: 26 marca 2018 Olga Kozierowska z polskiej Fundacji „Sukces pisany szminką” otrzymała europejską nagrodę Donna Terziario od konfederacji przedsiębiorców Confcommercio.

Sukces Pisany Szminką powstał w 2008 roku z inicjatywy Olgi Kozierowskiej, aby wspierać rozwój przedsiębiorczości kobiet, dostarczać fachowej wiedzy, inspiracji oraz motywacji do zmiany w nauce, biznesie i kulturze.

fot. Confcommercio

Jest pierwszą organizacją w Polsce, która w tak szerokim zakresie wspiera i promuje działania kobiet, nagłaśniając ich dokonania, innowacyjne pomysły i sukcesy. Udowadnia, że kobiecość jest atutem, a przedsiębiorczość kobiet jest kluczowym elementem w budowaniu silnej i stabilnej gospodarki.

Czytaj więcej na stronie: sukcespisanyszminka.pl

Uroczystość w Mediolanie poprowadzili Maria Antonia Pigozzi Rossini przewodnicząca Gruppo Terziario Donna, Confcommercio Milano, Lodi, Monza e Brianza, Carlo Sangalli przewodniczący Confcommercio Milano, Lodi, Monza e Brianza, Cristina Tajani asesor ds. polityki pracy urzędu miasta Mediolan, oraz Patrizia Di Dio przewodnicząca Gruppo Terziario Donna, Confcommercio Imprese per l’Italia.

Na uroczystości  rozdania nagród była obecna również Patrycja Niemczyk-Favarò z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Mediolanie, oraz grono przedstawicielek polskiego biznesu w Mediolanie.

fot. Confcommercio

Poniżej wywiad z laureatką prestiżowej nagrody, Olgą Kozierowską:

.

.

Redakcja dziękuje serdecznie pani Patrycji Niemczyk-Favarò z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Mediolanie za współpracę.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *