Wiosenne spotkanie Polaków w Como w piątek 13-go!

Szczególna data piątek 13-go nie zraziła Polaków z Como i okolic, którzy udowodnili, że potrafią  dobrze się bawić razem w każdy, nawet „feralny”, wieczór.

foto: Kornelia Piełka

Na wiosenne  spotkanie do restauracji In Borgowico w Como przybyły aż 23 osoby, w tym wiele nowych i przemiłych gości, których przywitała jak zwykle bardzo ciepło Kornelia Piełka, organizatorka polsko-włoskiego wieczoru i administratorka strony FB  Polacy w Como.

foto: Kornelia Piełka

 

foto: Kornelia Piełka

 

foto: Kornelia Piełka

W oczekiwaniu na zamówione włoskie potrawy, Ania Hofman (prowadząca restaurację) wraz z córką Eweliną przygotowały specjalnie na tę okazję smakowite polskie przystawki, które jeszcze do dziś wspominamy z rozrzewnieniem …

foto: Kornelia Piełka

 

foto: Kornelia Piełka

A relacjonowała dla was Agnieszka B. Gorzkowska z redakcji Polacy we Wloszech

foto: Kornelia Piełka

Poznajcie nas:

.

.

Było wesoło i zabawnie, posłuchajcie kilku fragmentów naszych rozmów:

.

.

.

Wieczór urozmaiciły polskie piosenki w wykonaniu dwujęzycznych dziewczynek, które spontanicznie zaprezentowały nawet hymn narodowy:

.

.

Jeszcze raz dziękujemy za cudownie spędzony czas wszystkim gościom, Ani Hofman i jej córce za przepyszne potrawy i niezwykle miłą gościnę w restauracji, oraz Kornelii Piełce za super organizację i serdeczne przyjęcie wszystkich do grona Polaków w Como. A kto nie był z nami…, niech żałuje! (i zapisuje się  na kolejne spotkanie, zapraszamy).

foto: Kornelia Piełka
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 6 = 3