Tragedia rodzinna: Polak pod wpływem alkoholu zabił swojego ojczyma

Fiesse (Brescia)  – Tragedia rodzinna. Często się zdarzało, że 45 letni Sebastian .S.  był pod wpływem alkoholu. Tym razem 21 maja po godzinie 15.00 jednak doszło do prawdziwej tragedii. Na oczach matki  złapal za nóż i zabił swojego 74 letniego włoskiego ojczyma .

Jak piszą lokalne media Sebastian po rozmowie telefonicznej ze swoją narzeczoną Antonellą (ktora zamierzala go zostawić ze względu na jego  zachowania) zdenerwowany i już pod wpływem alkoholu udał się do pobliskiego baru by znów się napić. Barman odmówił nietrzeźwemu podania alkoholu, Polak udał sie więc do innych lokali .Po kilku piwach powrócił do domu a srogie spojrzenie ojczyma wywołało w nim agresję. Nie zastanawiając się wziął nóż leżący na stole i zadał nim swojemu ojczymowi 11 ciosów na oczach własnej matki .

Teresa, tak nazywała się jego matka, żyla od 20 lat ze swoim konkubinem ,który zaadoptował jej dwójke dzieci. Z opowiadań sąsiadów wynika ,że rodzina od zawsze miała problemy. Kobietę slyszano często jak  krzyczy oraz wyzywa nawet sasiadów, a syna widziano często jak wracał do domu pijany i wszczynał awantury. Ojczym chodził w siniakach, ale nigdy nikomu się nie żalił.  Był spokojnym i cierpliwym człowiekiem.

Także przeszłość Polaka nie była ciekawa ,kilka lat temu spowodował wypadek pod wpływem alkoholu.

Tym razem pod wplywem alkoholu doszło niestety do tragedii, sprawca  przyznał się do winy i został umieszczony w wiezieniu w Brescii

Korespondencja: Aneta Malinowska, autorka stron  Polacy z Bolonii i okolic i Aneta Malinowska – fotografie, pittura
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *