Detailing samochodu

Samochód wraz z upływem czasu ulega różnym zabrudzeniom. Użytkowanie go prędzej czy później doprowadza do utraty jego początkowej estetyki. To jednak nic, z czym nie jesteśmy sobie w stanie poradzić. Z pomocą przychodzi nam detailing samochodu.

Auto detailing – czym jest?

Osoby, które uważają, że tylko regularnie korzystanie z myjni jest w stanie zapewnić samochodowi świetny stan, są w błędzie. To prawda, że myjnia zapobiega osadzaniu się brudu i ratuje karoserię, jednak to nie wystarczy. Lśniący samochód to nie wszystko. Dopiero zastosowanie auto detailingu pomoże zachować naszemu samochodowi świetny stan. Co kryje się pod tą angielską nazwą? Detailing to nic innego, jak wieloetapowe czyszczenie pojazdu, połączone z renowacjami. W porównaniu ze zwykłym myciem, detailing różni się w bardzo dużym stopniu. Tu nie ma mowy o szybkim myciu, które pomija większość karoserii. Detailing to wielogodzinny, a nawet kilkudniowy proces mycia. Krok po kroku, z wielką precyzją i dokładnością, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz, pojazd doprowadzany jest do świetnego wyglądu. Wszystko po to, by wyglądał jak nowy i wywierał na innych piorunujące wrażenie.

Nie tylko mycie

W całym procesie detailingu nie tylko o samo mycie chodzi. Owszem, przybrudzenia znikają. Lecz co najważniejsze, pozbywamy się drobnych, nieestetycznych defektów, które obniżały dotychczas wartość naszego samochodu. Drobne przebarwienia, zarysowania to tylko nieliczne elementy, które da się za pomocą detailingu usunąć. Wszystko po to, by auto nabrało idealnego wyglądu i przede wszystkim – nieskazitelnego. Lakier jest dodatkowo polerowany, co przyczynia się do jeszcze większej poprawy stanu naszego auta. Dzięki temu procesowi możemy zabezpieczyć nasze auto na przyszłość. Nie musimy już martwić się stanem naszej karoserii. Dzięki nałożonej, niewidocznej warstwie ochronnej, pyłek i kurz będzie osiadał z wielkim trudem, a nasza karoseria będzie bezpieczna.

SPA dla samochodu

CarSPA to nie tylko detailing. Podczas tego procesu możemy równie chętnie zastosować powłoki ochronne: kwarcowe, by uzyskać jeszcze większą i mocniejszą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Auto jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne, jak po tym zabiegu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takich usług. Car detailing to usługa, która cieszy się dużą popularnością wśród wszystkich fanatyków czterech kółek. Zadbane auto to pierwszy krok do przyszłości: dzięki regularnemu myciu i dbaniu nie tylko o jego zewnętrzną powłokę, przyczynimy się do zachowania świetnego stanu naszego samochodu na wiele lat w przyszłość. To ułatwi nam również ewentualną sprzedaż: zadbane auto ma o wiele większe szanse na znalezienie kupca, nawet, jeśli wydawałoby nam się, że nikt się na nie nie zdecyduje. Właśnie dlatego warto skorzystać z tej usługi i przez wiele lat cieszyć się nienaruszoną estetyką naszego samochodu. Nie ma lepszego sposobu na zadbanie o nasz pojazd, przy tak niskich kosztach w stosunku do liczby płynących z niego zalet.

 

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę ultimatecars.pl specjalizującą się w profesjonalnym detailingu samochodów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 2