Autopromotec 2019 – święto świata motoryzacji

W Bolonii wystawi się ponad 60 firm  z Polski

Autopromotec 2019 – święto świata motoryzacji

AUTOPROMOTEC 2019 to międzynarodowe targi poświęcone wszelakim produktom z rynku motoryzacyjnego. Ten odbywający się co dwa lata w Bolonii event w tej edycji skupi 1665 wystawców, w tym ponad 60 z Polski. W dniach od 22 do 26 maja świat motoryzacyjny pokaże swoje nowości i tendencje na przyszły rok. Już dziś zapraszamy na relację potargową!

Liczący dziś ponad 50 lat AUTOPROMOTEC wzrastał z edycji na edycję, stając się głównym międzynarodowym wydarzeniem pokazującym wszystkie produkty rynku motoryzacyjnego: od opon po serwis samochodowy, od wyposażenia warsztatowego po części zamienne. Do tego stał się miejscem gdzie pokazywane są innowacje produktowe i przemysłowe, zaawansowane technologie i możliwości rynkowe. Konferencje i spotkania B2B przyciągają producentów i profesjonalnych operatorów z całego świata. AUTOPROMOTEC jest dziś najbardziej wyspecjalizowaną międzynarodową wystawą sprzętu i motoryzacyjnego.


W ramach projektu 2019 zostanie ustawiona strefa „Hybrid & ADAS Village”, poświęcona demonstracji systemów bezpieczeństwa ADAS najnowszej generacji w samochodach hybrydowych, zrealizowanych we współpracy z Quattroruote Professional.  Przygotowany zostanie prawdziwy tor wyścigowy, na którym przeprowadzone zostaną rozmaite testy. Dzięki tej wyjątkowej inicjatywie, AUTOPROMOTEC i Quattroruote Professional zamierzają uwrażliwić operatorów z sektora na nowe systemy napędowe gwarantujące większe bezpieczeństwo.

Inna atrakcja AUTOPROMOTEC 2019 to  inicjatywa „Italia: la passione in rosso„, specjalna wystawa zabytkowych samochodów , oczywiście czerwonych – włoskich arcydzieł motoryzacyjnych.

Wszelkie informacje na  www.autopromotec.com

Dokładna relacja z targów, z wypowiedziami polskich wystawców, w kilka dni po wydarzeniu.

Korespondencja: Ewa Trzcińska, ekspert biznesowy, doświadczony organizator eventów biznesowych i targowych, tłumaczka języka włoskiego. Kontakt: [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *