Modne męskie torby z nowej kolekcji Giorgio Armani

Przed nami (bez względu na płeć i wiek) przygotowania do zakupu oryginalnego prezentu dla Niego. Stoimy przed nie lada wyzwaniem i na dodatek mamy niewiele czasu… Drodzy Państwo chętnie podsunę wam pomysł! Co powiecie na modną, ponadczasową i niezwykle przydatną męską torbę?

Giorgio Armani to jeden z moich ulubionych projektantów mody włoskiej. Człowiek niesamowicie pracowity, kreatywny, autentyczny i utalentowany. Od lat śledzę i podziwiam jego niezwykłą karierę twórczą w świecie mody. Jego styl (bynajmniej dla mnie) jest – nie zawaham się stwierdzić – idealny czyli skromny, elegancki i podkreślający kobiecość w sposób delikatny, subtelny i (co najważniejsze!) niewulgarny. Jego kreacje są wprost perfekcyjne(!) pod względem projektu, wykonania, doboru tkanin oraz dodatków. Począwszy od mody uniwersalnej a skończywszy na prawdziwych, artystycznych rękodziełach dla gwiazd Hollywood. Od lat projektuje on również coraz to ciekawsze kolekcje odzieży i toreb dla panów. Różnorodne i alternatywne propozycje – znakomicie odzwierciedlające nowe style i trendy naszego stulecia.

Czy torebka to element garderoby przeznaczony tylko dla kobiet? Otóż nic bardziej mylnego! Ponieważ od kiedy homo sapiens nauczył się gromadzić przedmioty/gadżety absolutnie niezbędne do jego codziennej egzystencji – to wpadł po rozum do głowy –  i już zawsze nosił ją przy sobie, nigdy się z nią nie rozstając… Wówczas była to niewątpliwie (dla niego) kwestia życia i śmierci.

Męska torba potrzebna jest do pracy i na uczelnię. Występuje w rozmaitych wzorach i formach.

Teczka jest gustowna i funkcjonalna, to idealne miejsce na dokumenty, laptop, tablet czy telefon. Idealna dla mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę ale i jednocześnie nienaganny styl. Modele skórzane: dla miłośników klasyki i ponadczasowej elegancji, natomiast modne fasony materiałowe są doskonałym wypełnieniem stroju casualowego.

Listonoszka z wygodnym, długim paskiem, który umożliwia swobodne przewieszanie jej przez ramię – co z kolei przekłada się na komfort użytkowania. Jest bardzo wygodna i pojemna, przez co jest jedną z najpopularniejszych typów toreb noszonych przez panów.

Reporterka – początkowo służyła fotografom do przechowywania aparatów i obiektywów. Posiada ona wiele przegród i w ten sposób jest doskonała na umieszczenie rozmaitych drobiazgów noszonych na co dzień, co umożliwia uniknięcie (mało estetycznego!) gestu wypychania kieszeni spodni lub marynarek.

Saszetka jest w sam raz do trzymania przy sobie i zawsze pod ręką, niezbędnych męskich gadżetów takich jak portfel, klucze i dokumenty. Mała, praktyczna i gustowna, nawet z możliwością przypięcia do paska.

Nieodzowne będzie również alternatywne i de facto funkcjonalne rozwiązanie w postaci: małego plecaka. Tutaj również zmieszczą się potrzebne rzeczy, a ponadto można nosić go na plecach – pozostawiając wolne ręce… a co z kolei stanowi pełny komfort i niesamowitą (co ważne!) wygodę użytkownika.

Torebki dla panów – są przydatne i nigdy nie wychodzą z mody, a zatem warto zainwestować w zakup takiej solidnej i uniwersalnej części męskiej garderoby.

Korespondencja: Anna Skowronek, tłumacz języka włoskiego, promotor kulturalno-językowy, kierownik Agencji Tłumaczeń Lionspeech di Marco Tedeschi S.r.l. w sekcji lokalnej – Arezzo, Siena, Città di Castello, doradca polsko-włoskich kontaktów handlowych, doradca projektowania mebli i aranżacji wnętrz, ekspert w organizowaniu oficjalnych uroczystości na terenie i z ramienia Diecezji Biskupiej – Arezzo, Cortona, Sansepolcro.Kontakt: [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *