Wizz Air zawiesza wszystkie loty do Włoch z powodu kwarantanny w całym kraju

Wizz Air ogłosił, że od 10 marca do 3 kwietnia br. zawiesza wszystkie loty do Włoch z powodu kwarantanny obowiązującej w całym kraju, którą wprowadził włoski rząd w celu opanowania epidemii koronawirusa. W przypadku KTW dotyczy to połączeń Wizz Air do Bergamo, Katanii i Rzymu.

Od 12 marca br. Wizz Air zawiesza także połączenia do Tel Awiwu, w tym m.in. z KTW, ze względu na ogłoszenie przez izraelski rząd 14-dniowej kwarantanny dla wszystkich pasażerów przylatujących do Izraela.

Rezerwacje, których dotyczą powyższe informacje, zostaną automatycznie zmienione na połączenie na innej trasie w możliwie najbliższym terminie, o czym pasażerowie będą automatycznie informowani. Klienci, którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji otrzymają powiadomienie pocztą elektroniczną, w którym zaoferowana zostanie im bezpłatna zmiana rezerwacji, pełny zwrot kosztów lub zwrot 120% pierwotnej wartości rezerwacji na konto Wizz Air. Pasażerowie mogą wybrać jedną spośród powyższych możliwości klikając w link w wiadomości e-mail, a następnie wskazując najlepszą dla siebie opcję poprzez samoobsługową platformę.

Przewoźnik może informować tylko tych pasażerów, którzy dokonali rezerwacji przez stronę wizzair.com lub aplikację mobilną. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji/biura podróży – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety.

Źródło: Lotnisko w Katowicach
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *