Włochy i najnowsza piosenka Alka Nowaka

Alek Nowak, ALEX, nasz polonijny przyjaciel i artysta zaskakuje nas dzisiaj swoją pierwszą produkcją w języku włoskim. Od kiedy „powrócił” do muzyki z autorską płytą POWROTY w lutym 2016, nie przestaje pracować, eksperymentować oraz tworzyć. Przyjaźń z Maestro Nando di Stefano i rzymską grupą wokalna EffettiCollateraliTour zaowocowała piosenką „Stella Polare” zrealizowaną w studio nagrań ORANGE RECORDS ROME.

Chciałem stworzyć coś innego, coś lekkiego, coś na czasie, coś co chciałaby posłuchać moja piętnastoletnia córka – mówi Alex w wywiadzie dla Czyteników portalu informacyjnego Polacy we Włoszech. Zamierzeniem artysty było zrealizowanie Videoklipu w bardzo „młodzieżowym” stylu, ale czasy które dane nam jest teraz żyć uniemożliwiły narazie realizację tego projektu – dodał.

Dla wszystkich Czytelnikow i przyjaciół portalu Polacy we Włoszech posyłam gorące pozdrowienia oraz życzenia spokoju, nadziei i wytrwałości w oczekiwaniu na lepsze jutro. Zapraszam do posłuchania mojej najnowszej piosenki:

Z Alkiem Nowakiem rozmawiała Aleksandra Seghi.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *