Mediolan: Projekt iorestoacasa.delivery

W tych tygodniach powstał projekt przy współpracy firm z Mediolanu Ennevolte srl i Loud Digital Studio: https://www.iorestoacasa.delivery/, strona, która gromadzi i wyróżnia lokalne sklepy, które zapewniają dostawę zakupów, szczególnie dla osób w trudnej sytuacji, które nie mają możliwości wyjścia z domu – dla osób starszych, z małymi dziećmi i nie tylko. 
Jest to inicjatywa non-profit, dla dobra każdego z nas w całych Włoszech. 

Dla konsumentów: sklepy można  wyszukiwać według kodu pocztowego (tzw. CAP) i / lub według kategorii produktu.


Dla sklepów, producentów lokalnych i przedsiębiorstw handlowych: należy zarejestrować sklepy oferujące usługi dostawy do domu bez żadnych kosztów i bez konieczności płacenia procentów od sprzedaży. 
Ta inicjatywa jest alternatywnym sposobem na okazanie bliskości z innymi, wzmacniając poczucie wspólnoty i chęć dzielenia się umiejętnościami ze strony mediolańskich dwóch firm.

Jeden cel: podkreślenie dobra wspólnego, ponieważ w tym momencie dobrem wszystkich jest pozostanie w domu, ograniczenie przemieszczania się do minimum, aby zminimalizować ryzyko zarażenia wszystkimi możliwymi sposobami ”, wyjaśnia Corrado Tonello, twórca inicjatywy i CEO Ennevolte, firmy działającej w sektorze opieki społecznej w ramach welfare.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *