Veneto projekt „region Covid Free”. Wkrótce otwarcie dyskotek, kin i teatrów…

Prezydent regionu Veneto (Wenecji Euganejskiej) Luca Zaia oświadczył podczas konferencji prasowej, że życie nocne jest niezbędne dla lokalnej gospodarki i dlatego planuje otwarcie dyskotek, kin i teatrów już od 15 czerwca.

Od 18 maja mieszkańcy regionu Veneto mogą spędzać wolny czas na plaży, przez co nie wzrosła liczba zarażonych koronawirusem. Przeciwnie, dzięki odpowiedzialności mieszkańców liczba pacjentów Covid 19 w regionie wciąż maleje. Sytuacja sanitarna jest dobra, nie ma powodów aby ograniczać swobodny przepływ turystów do innych regionów po 3 czerwca. A odpowiedzialnie przestrzegając wszystkie zasady prewencji, będzie można otworzyć się także na życie nocne.

Ponadto, z myślą o nadchodzącym sezonie turystycznym, jednym z ambitnych projektów Veneto, nad którym usilnie pracują władze administracji publicznej i sanitarnej jest stworzenie dla turystów regionu Covid Free, a więc pewnego rodzaju gwarancji, że zarządzanie sanitarne jest tu na najwyższym poziomie i nie ma obaw przed zarażeniem koronawirusem.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *