Polka w finale regionalnym Miss over Reginetta Italia

Na pierwszym miejscu z 26 punktami została wybrana Miss regionu Emilia Romagna 45 letnia Aneta Malinowska w kategorii Miss Lady w przedwyborach online  i przeszła do przedfinałów   Miss over Reginetta Italia. Wybory odbyły się w trzech kategoriach: junior (panie do 30 lat), lady (panie do 50 lat), senior (panie po 50).

Wybory odbywają się w całym kraju na poziomie regionalnym, z każdego regionu będzie wybrana Miss Junior, Miss Lady i Miss Senior, aby potem zmierzyć sie w wyborach Miss Reginetta Italia i Miss over.

Wybory odbyły się początkowo online, po czym 28 czerwca w Anzola dell Emilia, w lokalu Il Pescatore disco music finalistki udekorowano szarfą, po czym wybrano następne 2 finalistki spośród wszystkich pań, które spotkają się już za miesiąc w ostatecznych  wyborach regionu Emilia Romagna.

Jakie miałaś wrażenia i jak to się stało, że znalazłaś sie w tych wyborach?

Znam wielu fotografów bo sama fotografuję. Na 40 urodziny kilku z nich zaproponowało mi darmową  sesję fotograficzną . A niedawno jeden z nich podsunął mi propozycję wystąpienia w konkursie Miss over.

Czemu nie spróbujesz ? Masz tyle fajnych zdjęć…  Ja????? …no i tak dałam się przekonać, a co tam, to tylko online…

W wyborach online poszło dobrze, nie musiałam nic robić, przesłać tylko 3 zdjęcia  w kostiumie kąpielowym, w sukni wieczorowej i casual. Pomyślałam sobie: ” to tylko tak dla oderwania się od rzeczywistości”, i potraktowałam to jak zabawę. Oczywiście nie liczyłam na żadną wygraną.

Potem przyszedł moment żeby pokazać się na żywo i tu zaczęły się wrażenia . Na początku byłam trochę zażenowana,  ale wspólny aperitif przed wyborami złamał pierwsze lody i okazało się, że przybyły tu bardzo sympatyczne  kobietki. Nawiązały się nowe znajomości i naprawdę nie czułyśmy już  stresu ani rywalizacji , cały ewent przebiegał w bardzo miłej atmosferze i świetnym towarzystwie.

Gratulujemy i życzymy kolejnej wygranej!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

85 − = 83