Michał Rudaś: Koncert online „Piosenki z duszą”

Dzisiaj, 23 lipca o godzinie 20.00 odbędzie się koncert online Michała Rudasia.

W repertuarze piękne, klimatyczne, znane polskie i zagraniczne ballady oraz kilka utworów z mojego repertuaru, które wielu słuchaczy uznaje jako wyjątkowe i dotykające duszy.

Koncert dostępny jest dla wszystkich w formie transmisji live na stronie FB Michał Rudaś.

Michał Rudaś to artysta nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 w kategorii Nowa Twarz Fonografii oraz laureat nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009. Wokalista znany w Polsce z programów rozrywkowych tj. Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland (ćwierćfinalista) i Twoja Twarz Brzmi Znajomo (finalista), a w Indiach ze swoich sukcesów w muzycznym telewizyjnym talent show “Dil Hai Hindustani” (2018), którego był półfinalistą.


Michał Rudaś jest wieloletnim uczniem mistrza ragi indyjskiej Anupa Misry, profesora Sanskrit University w Varanasi w Indiach. Ma na koncie 4 albumy, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską: “Shuruvath” ,„Changing” oraz wydany z zespołem Healing Incantation album „Mystic India”. Współtwórca projektu koncertowego „Mistyczne Indie”, w którym wraz z zespołem Healing Incantation wykonuje klasyczną muzykę indyjską oraz “Natya-Raaga”, łączącym klasyczną muzykę indyjską i taniec kathak.
Michał Rudaś specjalizuje się jako jedyna osoba w Polsce w prowadzeniu warsztatów wokalnych z szeroko rozumianego śpiewu indyjskiego.

Na co dzień wykonuje repertuar bardzo różnorodny od popowych, soulowych i jazzowych ballad, przez muzykę inspirowaną brzmieniami etnicznymi z różnych stron świata, aż po musical. Zajmuje się się również edukacją w zakresie emisji głosu, interpretacji piosenki i improwizacji oraz nauki stylu śpiewu indyjskiego.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + = 9