Portal Polacy we Włoszech został głównym partnerem medialnym Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech

Miło nam poinformować naszych Czytelników, że portal www.polacywewloszech.com nawiązał ścisłą współpracę z Polską Izbą Biznesową we Włoszech – Camera d’Affari Polacca in Italia z siedzibą w Bolonii i został jej Głównym Partnerem Medialnym.

Na zdjęciu tytułowym: Prezes PIBW-CAPI Ewa Trzcińska, oraz wiceprezes i współredaktor portalu Agnieszka B. Gorzkowska

Polska Izba Biznesowa we Włoszech powstała w lipcu 2020 roku z inicjatywy grupy polskich profesjonalistów i przedsiębiorców związanych zawodowo z Włochami, jako struktura, która skupi wokół siebie środowisko biznesowe, artystyczne i kulturalne. 

Głównym celem PIBW jest zrzeszanie i konsolidacja aktywności ekonomicznej Polaków i Włochów  poprzez  wszelakie działania mające na celu stworzenie kontaktów i relacji biznesowych między swoimi członkami a firmami i inwestorami z całego świata.

Izba jest także miejscem, gdzie w naturalny sposób spotykają się społeczności i rodziny polskie przebywające we Włoszech. Poprzez swoje zaangażowanie Izba promuje działalność społeczną i kulturalną, pozwalającą na zadomowienie się w nowej, innej rzeczywistości.

Już na przełomie lipca i sierpnia odbyły się rozmowy z innymi izbami działającymi w Polsce i na świecie, jesteśmy przekonani, że już wkrótce zrealizujemy razem wiele ciekawych projektów!

Warszawa, Hotel Bellotto: rozmowy o współpracy z innymi izbami gospodarczymi na terenie Polski i EuropyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *