Bezpłatne warsztaty z cyklu WIRTUALNE ŚCIEŻKI KULTURY

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają na bezpłatne warsztaty z cyklu WIRTUALNE ŚCIEŻKI  KULTURY.

„Wirtualne ścieżki kultury” to kilkanaście warsztatów online dla młodzieży i dorosłych, poprzedzonych wykładami lub multimedialnymi wystawami, kończących się prezentacją prac uczestników i podsumowującą dyskusją.
Wykłady są już dostępne do obejrzenia online, zapraszamy do zapisów na warsztaty.
Zapisy na warsztaty mailowo na adres: [email protected]
Przed udziałem w warsztatach koniecznie wysłuchaj wykładu! Wykłady są dostępne do obejrzenia online w każdym momencie pod tym linkiem: https://wirtualnesciezkikultury.pl/


 • 19.08.2020 (środa) godz. 14:00
  Warsztat: Kolaż figuratywny – człowiek w mieście w czasie pandemii

  Prowadząca: dr hab. Grażyna Borowik
  Opis: Warsztaty pozwolą na stworzenie kolażu figuratywnego, czyli zupełnie abstrakcyjnego. Uczestnik wykorzysta swoje doświadczenia z ostatnich miesięcy, a tematem przewodnim będzie człowiek w mieście w czasie pandemii.
 • 24.08.2020 (poniedziałek) godz. 14:00
  Warsztat: Stworzenie koncepcji wydarzenia artystycznego online.

  Prowadzący: mgr Rafał Stanowski
  Opis
  : Prowadzący dokona prezentacji kilku działań artystycznych, które odbywają się w Internecie. Następnie uczestnicy spotkania, zebrani w kilkuosobowe grupy, będą musieli stworzyć i zaprezentować własną koncepcję działania artystycznego w Internecie.
 • 25.08.2020 (wtorek) godz. 14:00
  Warsztat: Przygotowanie własnej strategii komunikacji wydarzenia kulturalnego przez social media.
  Prowadzący: mgr Rafał Stanowski
  Opis: Zajęcia warsztatowe z uczestnikami będą polegać na prezentacji nowych sposobów komunikacji na wybranych przykładach z dziedziny kultury z wykorzystaniem social mediów (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok). Następnie uczestnicy zajęć będą przygotowywać własną strategię komunikacji wybranego wydarzenia kulturalnego (spektakl, film, wystawa itp.) przez social media. W finale uczestnicy będą prezentować swoją koncepcję przed grupą, a wykładowca dokona jej oceny, wykazując słabe i mocne strony.

Aktualne terminy warsztatów można sprawdzić na stronie: https://www.ksa.edu.pl/aktualnosci/wirtualne-sciezki-kultury-terminy-warsztatow-online.html
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.