Nowoczesne obrazy do przedpokoju – postaw na tryptyki!

Przedpokój jest miejscem, które ma za zadanie zrobić pierwsze wrażenie gości wchodzących do mieszkania lub domu. Od charakteru, stylu i całej aranżacji przepdokoju zależy podejście gości do całej reszty domu. Warto więc stawiać na stylowe dodatki oraz elementy, które zrobią dobre i spektakularne wrażenie. Nowoczesne wnętrza przedpokoju, to idealne miejsce na obrazy częściowe, które mogą stanowić główny akcent dekoracyjny, nadający niepowtarzalny klimat pomieszczeniu.

Standardowy tryptyk


Mając na myśli obraz podzielony na kilka elementów nadający się do powieszenia w przedpokoju, najczęście chodzi o tryptyki. Są to obrazy podzielone na dokładnie trzy części, które razem tworzą całość. Świetnym rozwiązaniem na stylowe i jednocześnie ciekawe tryptyki jest wybór obrazu z trzema mocnymi akcentami. Dzięki temu, każdy z ważnych elementów na obrazie będzie jednocześnie odrębnym obrazem. Jest to świetne i bardzo stylowe rozwiązanie, które sprawia, że wszyscy goście zatrzymają się na chwilę, aby podziwiać obraz. Zamawiając tryptyki do swojego przedpokoju, warto wyobrazić sobie jak będą wyglądały w rzeczywistości i dzięki temu w najlepszy sposób dopasować jej do reszty aranżacji w pomieszczeniu.


Nietypowe obrazy


Dla osób, które są znacznie odważniejsze w aranżowaniu własnych wnętrz, ciekawą alternatywą są zdecydowanie obrazy częściowe. Składają się one najczęściej z więcej niż tylko trzech elementów i mogą być powieszone w dowolnej konfiguracji. Decydując się na gotowy projekt, najczęściej można zobaczyć jakie są możliwości zawieszenia obrazów na ścianie. Wykonując obrazy częściowe na zamówienie, można skomponować je w sposób całkowicie dowolny. Jest to naprawdę ciekawe i niestandardowe rozwiązanie, które naprawdę przyciąga wzrok. Nie każdy jest na tyle odważny, aby zawiesić takie obrazy w salonie, jednak przedpokój to idealne miejsce na tego typu wariacje aranżacyjne. Obraz w kilku elementach, który stworzy nietypową kompozycję, będzie stanowił główny akcent aranżacyjny w przedpokoju i dzięki temu nie będą potrzebne żadne inne akcesoria lub ozdoby zbierające jedynie kurz i zanieczyszczenia.


Zdjęcia


Coraz więcej osób decyduje się także na pokazanie swoich zdjęć rodzinnych z najważniejszych momentów życia. Dzięki temu dom zyskuje na przytulności i rodzinnym klimacie. Fotoboardy na zamówienie to świetny wybór, aby zachować najpiękniejsze chwile na dłużej i podziwiać je każdego dnia. Bardzo interesującą kompozycją są także gotowe fotoboardy z dowolnie wybranym projektem oraz ramki ze zdjęciami dookoła. Dzięki temu wnętrze przedpokoju staje się nowoczesne i bardzo przytule jednocześnie. Aranżując wnętrza własnego domu, dobrze jest łączyć elementy osobiste z dekoracyjnymi, dzięki czemu efekt będzie bardzo nowoczesny i jednocześnie nie będzie sprawiał wrażenia wyjętego wprost z katalogu wnętrzarskiego. W razie problemów z samodzielnym doborem poszczególnych elementów, warto korzystać z porady specjalistów. Świetnym korkiem jest zasięgnięcie porady u osoby zajmującej się obrazami, która z pewnością podpowie w jaki sposób zaranżować je w poszczególnych wnętrzach.

https://www.roomart.pl/
Artykuł powstał we współpracy z Roomart.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

32 + = 33