Zapraszamy przedsiębiorców na Polish Desk na targach Fiera del Levante w Bari

Międzynarodowe targi Fiera del Levante w
Bari
odbędą się w dniach od 3 do 11 października. Targi w Bari stanowią jedną z najważniejszych  imprez wystawienniczych na terenie Włoch. W ramach targów Region Apulii organizuje tzw. Country Desk, gdzie przedsiębiorcy mogą zasięgnąć informacji na temat możliwości rozwoju
na rynkach zagranicznych. Firmy będą mogły wziąć udział w panelach dyskusyjnych, które poprowadzą przedstawiciele siedzib dyplomatycznych we Włoszech oraz przedstawiciele izb handlowych i biznesowych, a także przeprowadzać indywidualne rozmowy z ekspertami.


W dniach 5-7 października Polska po raz pierwszy zaprezentuje się na targach w Bari. Polish Desk organizuje Polska Izba Biznesowa we Włoszech wspólnie z Polsko-Włoską Izbą Gospodarczą i Warszawską Izbą Gospodarczą w odpowiedzi na zaproszenie Cosimo Borraccino, Assessore allo Sviluppo Economico Regione Puglia.

 Prezentacja Polski jako atrakcyjnego partnera w biznesie i innych sektorach odbędzie się z aktywnym udziałem przedstawiciela  Ambasady RP w Rzymie, przedstawicieli firm polskich, aktywnych na rynku włoskim i firm włoskich od lat działających w Polsce.  Polska Organizacja Turystyczna będzie miała okazję pokazać atrakcyjność naszego kraju nie tylko z punktu widzenia biznesowego, ale także turystycznego. Publikacje o Polsce będą dostępne dla zwiedzających na stoisku narodowym i podczas konferencji poświęconej Polsce. Specjalny katalog, poświęcony polskiej gospodarce, zakładaniu firm czy ułatwieniom dla inwestorów przygotowywany przez obie Izby będzie dostępny tak w czasie targów na stoisku polskim jak i w czasie konferencji.

Bezpośrednia relacja z wydarzenia będzie przekazywana na żywo m.in na łamach portalu www.polacywewloszech.com

Wszystkich przedsiębiorców serdecznie zapraszamy na panele dyskusyjne i spotkania w ramach Polish Desk, informacje i kontakt https://capiplit.eu/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *