Polska firma z branży technologicznej szuka partnerów we Włoszech!

Hulajnogi elektryczne to nowa gałąź rynku, która rodzi się na naszych oczach. Branża ta jest bardzo młoda, przez co nie wykreowali się jeszcze liderzy, czy też wiodące marki na tym rynku w Europie.


Hulajnogi elektryczne to nowa forma transportu, ekologiczna, ekonomiczna oraz przede wszystkim praktyczna. Tego typu rozwiązania stają się coraz bardziej popularne z dnia na dzień.

Polskie firmy ze względu na późne wejście na rynki Europejskie nie zdołały stworzyć mocnych marek w segmentach podobnych takich jak rowery, rowery elektryczne czy skutery.

W przypadku nowej gałęzi, która właśnie powstaje mamy na to bardzo dużą szansę.


Firma Techlife jest liderem pojazdów elektrycznych w Polsce. Nasze produkty cechują się bardzo dobrymi parametrami, osiągami oraz przede wszystkim jakością.

Techlife jest już obecny i buduje swoją pozycję w krajach ościennych oraz takich państwach jak Wielka Brytania, Finlandia czy Belgia.


Aktualnie poszukujemy firmy – partnera handlowego – na terenie Włoch.

Jeżeli Twoja firma jest zainteresowana nowymi technologiami, elektromobilnością i ma ambicje, aby stworzyć najmocniejszą markę w swoim kraju zapraszamy do kontaktu pod emailem poniżej!
Email: [email protected]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 89 = 98