V Forum Gospodarcze Polonii Świata 2020 on line

Organizatorzy V Forum Gospodarczego Polonii Świata 2020 on-line zapraszają do udziału. Tematem tegorocznego Forum będą problemy związane z aktualną sytuacją ekonomiczno- społeczną na świecie.

Dzięki platformie GoPolonia będzie można obserwować przebieg Forum, dyskusje panelowe, umówić się i spotkać w formie e-B2B, przedstawić swoje oferty i prezentacje.

Spotykamy się już 9 października od godz. 13:00 czasu polskiego.

W pierwszym dniu będzie można śledzić dyskusje panelowe, w których zabiorą głos nasi goście, 40-tu panelistów z 15 krajów Świata (w tym Polska Izba Biznesowa z WłochCamera d’Affari Polacca in Italia) – eksperci, ekonomiści, politycy, samorządowcy i przedsiębiorcy. Relację z Forum będzie można obserwować na dedykowanym linku: www.fgps.starnowa.tv ,

Częściowe relacje z Forum będą przekazywane również na portalu www.polacywewloszech.com

Tematyka związana z integracją biznesu, współpracą i wykorzystaniem potencjału polskich przedsiębiorców prowadzących działalność pod różną szerokością geograficzną, będzie oscylować wokół niezwykle trudnych problemów cywilizacyjnych związanych z pandemią i związanej z nią destrukcją globalnej gospodarki.

Interesujące wypowiedzi, porady, analizy z różnych rynków Świata: od Ameryki Północnej, Południowej, Europę, Azję, aż po Nową Zelandię będą obecne w trakcie 7 sesji panelowych.

Dzień zakończy się „wirtualną” Galą Biznesu, podczas której zostaną przyznane doroczne nagrody, statuetki „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” w trzech kategoriach: firma i przedsiębiorca roku, organizacja i osobowość.

W programie również występ artystyczny, a także zostanie rozstrzygnięty konkurs MISS POLONII ONLINE 2020, który organizuje iTVP (Polonijna Telewizja Internetowa z Norwegii).

W kolejnym dniu, w sobotę 10 października 2020r. już od godziny 00:00 będą mogły odbywać się spotkania B2B i trwać będą przez 24 godziny, a ostatnia sesja spotkań (20 minutowa) rozpocznie się o 23:40, czym zakończy V Forum Gospodarcze Polonii Świata. Umożliwienie spotkań przez całą dobę pozwoli wszystkim uczestnikom, bez względu na strefę czasową swojego pobytu spotkać się on-line o wybranej godzinie. Każdy uczestnik B2B posiada swój kalendarz i planuje spotkania.

Rejestracja i informacje na stronie: https://gopolonia.pl/forum/
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *