Wyniki konkursu firmy Prouvé

Wyniki konkursu firmy Prouvé

Czym dla Ciebie jest zapach? Dokończ zdanie:

Zapach jest dla mnie…

Miło jest nam poinformować, że jury , w skład którego wchodzili przedstawiciele firmy Prouvé i naszej redakcji, wyłonili zwycięzców, a właściwie zwyciężczynie konkursu.

Pięć równorzędnych nagród otrzymują:

Marta Nowak:

Zapach jest dla mnie wszystkim. Jest wspomnieniem cudownych chwil i marzeniem tych nadchodzących. Jest dla mnie oczami tego co utracone, uczuciem tego co przeminęło i wrócić już nie może. Nadzieją na lepsze życie. Przyjemnością w ciężkich momentach, bodźcem prowadzącym do nirwany i do błogości stanu umysłu. Zapach to dla mnie chwile, które trwają wiecznie pomimo swojego przemijania.

Aneta Malinowska:

Zapach jest dla mnie… definicją osobowości, zapach to ja

Ewa Litwin:

Zapach jest dla mnie odzwierciedleniem mojego samopoczucia. Są zapachy, dzięki którym mój zwykły dzień ma inny wymiar. Odpowiedni zapach dodaje mi pewności siebie i pozwala czuć się bardzo kobieco.

Różne zapachy towarzyszyły mi przez całe moje życie. Są zapachy, które przywołują wspomnienia z dzieciństwa, jeszcze inne kojarzą mi się z  konkretnym miejscem bądź osobą. Zapachy, które wywołują we mnie radość, ale i zapachy, które wywołują we mnie smutek. Po długiej nieobecności w moim kraju, kiedy wracam to właśnie zapach jest pierwszą rzeczą, którą odczuwam. Wysiadając z samolotu, to „znajome” powietrze powoduje we mnie przypływ euforii, którą ciężko opisać słowami. Kiedy wchodzę do domu rodzinnego, to tak jakbym nigdy tego domu nie opuszczała, zapach unoszący się sprawia, że czuję jakby czas się zatrzymał. Wchodzę do mojego pokoju i czuję, że nadal należy do mnie, nadal jest częścią mojego życia, a unoszący się zapach należy właśnie do mnie, jakaś cząstka mnie, tak po prostu nigdy go nie opuściła. 

.

Uka Isu:

Dla mnie zapach to niewidzialne piękno. 

Миний хувьд анхилуун үнэр нь үл үзэгдэх гоо сайхан юм. 

.

Jolanta Klos:

Zapach jest dla mnie esencją każdego zaczynającego się dnia

Wszystkim biorącym udział dziękujemy, do zwycięzców zostaną wysłane nagrody bezpośrednio od fundatora – firmy  Prouvé.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *